Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Serzeniş: Leyl (Ciltli)

Serzeniş: Leyl (Ciltli)

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Sümeyye Koç

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 440

Çıkış Tarihi : Eylül 2019

78.50
200.000 ADET SATAN VE DİZİYE UYARLANAN HERCAİ SERİSİNİN YAZARINDAN!

Kitap Hakkında


Hiçbir günah kefaretini unutmaz.
Hiçbir kirli sır gecenin nezaretinde tutuklanamaz.
Geleceği ellerinden tek gecede koparılan bir adam, öleceğini bilse dahi sessizliğin kanatlarına sığınmaz.

İki karanlık gecenin iki büyük suça gebe kaldığı ve iki yabancı ruhun birbirine körkütük düğümlendiği acı bir hikâyenin içindeyim. O iki yabancı ruhtan biri benim. Ve ben bir zamanlar, yolunda giden bir hayata sahiptim. Bir gün o çıkageldi ve içinde sadece doğruların olduğu dünyamı yanlışlarıyla altüst etti. Gözlerime bir kez bakması bile beni düşürmeye, düştüğüm yerde darmadağın etmeye yetti. Beni tehditlerle örülü bir kafese hapsetti, o kafesin kilidini ve anahtarını elime verdi. Gitmek de, kalmak da senin seçimin dedi. Ama ne kalabildim ne gidebildim. Yalnızca bekledim. Benim de onu düşüreceğim bir gün elbet gelecekti ve ben intikam almayı severdim. O gün geldi. Bir leyl vaktinde, ay gecenin koynunda dalgalanırken, hakikati sırtından vurdu kirli parmakları. Artık bu saçma hikâyemizde bizden başkaları da vardı. Zaman aktı... Kendiliğinden kırıldı hapsolduğum kafesin kapakları. Dışarıya adım attığım an hislerim pervasızca tökezledi. Zira sevdayı puslu gecelerde yüreğime kazıyan adamın ruhu artık içime işlemişti. 

Haklıymışsın,” dedi beni öldürmek ister gibi. 
“Senin hikâyenin esas adamı ben değilmişim.”

 

 

1995 yılında Ankara’da doğdu. Sakarya Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Televizyon dizisine ilham veren ilk romanı Hercai ile büyük ilgi uyandıran yazar, kariyerine Serzen adlı romanıyla devam etmektedir.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736174

ISBN : 978-605-173-617-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak / Şömiz

İlgili Kitaplar