Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Seni Ben Uzaklarda Sevdim

Seni Ben Uzaklarda Sevdim

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : Şengül Balıksırtı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 182

Çıkış Tarihi : Nisan 2005

Kitap Hakkında


Gitmeye o an karar vermiştim. Onun gittiğini duyduğum anda...
Şimdi artık hiç duramayacağımı hissediyorum.
Gözleri yine gözlerime değiyor. Özlüyorum.
Özgürlüğümü, sevinçlerimi, takvimlerimi şaşırdığım günlerimi özlüyorum. Yeniden hayatımı bir küçük çantaya sığdırıp, yollara düşmek istiyorum. Kimsenin birbirini tanımadığı, kimsenin birbine değmediği o yabancılıklarda kendi küçük hayatımda olmak istiyorum.
Her yolculukta birini tanıdım, her yolculukta başka sevdalarda savruldum. Ama dönüp hep buraya geldim. Başka topraklarda yeşerdiğinden midir nedir, buralarda hep soldu sevglerim. Bana yine yalnızlığım kaldı. Ama o hayatı öylesine sarhoş, öylesine heyecanlı sürdürebilir miydim bilmiyorum.
Bazen bir otel odasında yalnızlığıma ayna tutarken, bazen aşkın kollarına kendimi hiç düşünmeden atarken, gülerken, aşk için ağlarken, severken, sevilirken hep oralardaydım. Beni ben yapan, beni bana tanıtan, bana başka hayatların olduğunu gösteren şehirlerde ben hep başkaydım....
Ne zaman yeniden buraya döndüm; gözlerim görmez oldu, gözlerim yine kör oldu. Çünkü onu gördüm... Şimdi yine gitmek istiyorum.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317207

ISBN : 975331720-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


sevcan

coq qüzel bnce okuyun tavsiye ederim süper bir kitaq

Esra

tekrar baskısı olurmu acaba merak ettim almak istiyorum kitabı.

Engin Serdar Demir

Gerçekten etkileyici ve okuyucunun da başından geçmiş ya da heran geçebilecek bir olayı, hayatın içinden yaşanılabilir bir şekilde canlandırması harika olmuş...

Canan Ürkmez

Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, insanların hangi yaşta ya da zamanda olursa olsun kendini bırakmamasını, muhakkak güzelliklerin bir gün bulacağı. İnanın çok güzel, muhakkak okuyun, ben arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Okuğudum kitaplardandan zevk alarak bir çırpıda okuduğum tek kitap (şimdilik).

pervin kul

Süper bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

Pınar

Romanın kahramanı Tera adında bir kadın. Herkes kendinden birşeyler bulabilir bu karakterde. Son zamanlarda okuduğum en güzel aşk romanı da buydu galiba. Tebrik ederim !!!

Sibel H.

Güzel yazılmış, ince düşünülmüş bir roman diye düşünüyorum. Ben beğendim. Herkese de tavsiye ederim.

Nurcan Gülel

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine okudum bu kitabı... Gerçekten çok güzel olmuş. Okurken bazı bölümlerinde öyle üzüldüm ki anlatamam. İçim ezildi.

Aysun Öztürker

Gazetede yazılarını keyifle okuduğum Şengül Balıksırtı'nın bir roman yazdığını öğrendiğimde hemen aldım ve bir nefeste okudum... Çok güzel, insanı içine alan bir hikaye... Yenilerini de bekliyorum...