Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sen Gelmeden Önce

Sen Gelmeden Önce

Orijinal Adı : Until You

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Judith McNaught

Çevirmen : Duygu UĞUR

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Mayıs 2005

29.50

Kitap Hakkında


Sheridan Blomleigh'in çocukluğu bir at arabasında, babasıyla birlikte mutlu bir gezgin gibi Amerikan kasabalarını dolaşarak geçmiştir. Ancak on dört yaşına geldiğinde evde kalmış teyzesinin hoşgörüsüz eğitimi altına girmek zorunda kalır.
Varlıklı genç hanımlara eğitim veren bir okulda öğretmenlik yapmaya başladığında, öğrencilerinden Charise'in bir lordla evlenmek üzere İngiltere'ye gideceğini öğrenince, hayatında yeni bir sayfa açma umuduyla ona refakatçi olmayı kabul eder. Charise, gemide tanıştığı biriyle bir limanda inip ortadan kaybolunca, Sheridan, Londra'ya tek başına gidip Charise'in nişanlısına hesap vermek zorunda olduğunu düşünür.
Ancak Londra'da beklenmeyen bir olay olmuş ve Charise'in nişanlısı bir kazada yaşamını yitirmiştir. Kazaya sebep olan Lord Stephen Westmoreland, suçluluk duygusu içinde, limana açıklama yapmaya gelmiştir. Durumu Sheridan'a açıklamaya çalışırken, bir vinciin tadışıdığı ağır bir kargo genç kızın başına çarpar. Lord, kendini kaybeden Sheridan'ı evine götürüp doktoruna teslim eder.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317405

ISBN : 975331740-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


elif

düşler krallığı , içinde aşk saklı( en mükemmeli), ve sen gelmeden önce...

gülsen

şüphesiz yazarlığı tartışılmaz bir yazar kitaplarının bitmesini hiç istemeden okuyorum düşler krallığından sonra westmoreland ailesinin serisini okumak çok istiyorum fakat serinin sıralanmış halini bilmiyorum lütfen biri bana bu ailenin serisini sırasıyla yazabilir mi :)

Meryem

İçinde olmak isteyeceğim kitaplardan biri.Rüya gibi bir kitapdı.Okumaya başladım ve ne olduğunu anlamadan bitti.Ayrıca biraz türk filmi havası vardı.

asra

bu kitabı bu yüzden okudum ilk jason ismini duyunca kalbime indi :DD çocuklarıda olmuş kuzularımın <3 seni beklerken kitabınıda merak ettim onuda okuycam yakın zamanda :D keşke sonsuza kadara benzer bi kitap çıkarsa judith

Emine

yazarımızın 5 kitabını okuyup 6.sına başladım.dün bitirdiğim sen gelmeden önce adlı kitabınıda diğerleri kadar etkileyici bulmadım.çok sakin ilerledi ve sakin bitti.ayrılıkları bile sakindi tabi barışmalarıda.bide dört gözle beklediğim kitabın sonundadır dediğim olayda olmadı.stephen bir kere bile seni seviyorum demedi.bence kitabın sonunda olması gerekiyodu.ama diğer kitapları gece fısıltıları,cennet,kusursuz ve mutluluk hepsi birbirinden muhteşemdi.çevirilmemiş kitaplarını dört gözle bekliyoruz...

Juve Baby

bu kitabıda sewdim ama esas sewme sebebim sanırım zaman zaman "Jordan Townsenden & Alexandra Lowrence" ayrıca "Jason Fielding & Victoria" nın romana dahil olmasıydı.. hala iddiamda ısrarlıyım JM'in en iyi kitabı Seni Beklerken=) ..***..

merve

nick bence de BAŞKA birini bulsun ben öyle bir şey demedim ama hiç de yazık olmadı bence ve evet haklısın nick sheridana aşık olmuyordu çünkü o GERÇEKTEN kimseye aşık olmadı. Bu konu da hemfikirim fakat kitapta şöyle geçiyordu nick sheridanın bir yönünün whitneye benzediğine inandığı için onunla evlenmek istedi hepsi bu.Eğer çok isteseydi ikisi için de rekabet ederdi ayrıca bu iş şansa bırakılacak bir şey değil.eğer GERÇEKTEN sevseydi öyle bir anlaşma yapmazdı ve madem yaptığını sen de kabul ediyorsun o zaman neden yazık olsun? o zaten vazgeçmişti.ayrıca ortada kalmak bu konu da çok saçma bir deyim. ha bir de şunu hatırlatayım stephan sheridanla evlenmek istediğini söyledikten sonra whitney ile anlaşma yaptı yani en başta niyeti stephana yardım etmek değildi.sevseydi vazgeçmezdi bu yüzden ona hiç acımıyorum.

..

:D Ada'ya katılıyorum Nick'e yazık oldu o da bulsun birisini ve Nick,Sheridan'a aşık olmuyordu(emin değilim yanlış hatırlıyor olabilirim.).O Stephen onla evlensin diye Whitney ile yaptığı bir anlaşma gibiydi.

merve

ada sen ne dediğinin farkında mısın? nick gibi şıp sevdinin tekine acıyorsun.beni bu kadar çıldırtmasan kitaba zaten bu kadar iyi yorum varken yazma lütfunda bulunmazdım.neyse sen nicholas duville gibi birini stephan ve claytona nasıl tecih edersin? ben senin içinde aşk saklıdaki yorumunuda okudum sheridana bir şey diyemem ama whitneyin paulla kaçmaya kalktığını , claytonun onun peşinden nasıl koştuğunu ve venassa stanfieldla nişanlanmaktan vaz geçip whitneyin yaptıklarına rağmen onu affettiğini unuttun hatırlamıyorsun galiba paul whitneye evet dese whitney arkasına bakmadan claytonu bırakıp giderdi. hem sen claytonun yerinde olsan ne yapardın ?ne sanardın? ayrıca nick haddini bilmezin teki NERESİ GÜL GİBİ kitabın en gereksiz ve kibirli karakteri. ben hayatımda bu kadar küstahlık görmedim önce whitneye daha sonra sheridana asılıyor. hem whitney gittikten sonra aman amanda whitneyin peşinden koşmadı. ayrıca clayton ne istediğini biliyor whitneyle arası limoniyken eski metresi st. allemarine hiç pas vermedi.senin pislik demen gereken biri varsa o da nicktir ben ondan nefret ediyorum her şeye burnunu sokan ve kendini bir şey sanan biri o.hem hiç de ortada kalmadı hiçkimseye derin duygular beslemedi eğer öyle olsa whitneyi bu kadar çabuk bırakmaz ve sen gelmeden öncede whitney nicke sheridanı stephan için istiyorum dediğinde tepki gösterirdi.ayrıca westmorelandlar soylu ve köklü bir ailedir yoksa adları george ve bessie talbot ile anılmazdı. yani her açıdan pislik denmeyi hak etmiyorlar.ve şunu da belirteyim judithin muhteşem üslubu ve destansı romanlarını çok beğemmesem ve sırf judith yazmış diye kitapları gözü kapalı alıp okumasam hayatta miracles adlı kitabı okumayı düşünmem çünkü nickten nefret etsem de kitabın harikalığnda eminm çünkü judith harikulade bir yazar. bu yüzden tüm kitaplarını gözü kapalı okurum bu arada şunuda söyleyeyim tüm kitapları gibi bu da harikaydı. ada sana da şunu söylüyeceğim nick hakkında böyle düşünebilecek yagane kişilerden birisin miracles adlı kitapta biraz yumuşarmıyım bilinmez ama şu an nickten nefret ediyorum bir insan seni seviyorum dediğinde geri dönülmez bir yola girer gözü kimseyi görmez kalbi aklını yönetir ve nicola jordanın deyimiyle bedenin tutkusu kalbin tutkusuna dönüşür ve bu bir kez olur oldundada onu unutmak için kalbini çöpe atman gerekir senin dediğine göre bu nickte 3 kez olmuş bu da onun GÜL GİBİ değil ŞIP SEVDİ olduğunu gösterir. teşekkürler epsilon.

Ada

İşte bir westmoreland pisliği daha :D Stephan'dan hiç beklemezdim doğrusu :D Ama bu kitapta Withney'in aksine Sheridan'ın yaptığı en azından kadınlık gururumu kurtardı:D Bİlmem fark ettiniz mi ama gül gibi yakışıklı nick ortada kaldı:D ne Withney ne de Sheridan'dan yana şansı yaver gitti fakat Judith'in çevrilmemiş Miracles Adlı kitabında Bu yakışıklının da Sheridan'in kitabın sonlarına doğru refakatçilik ettiği Julliana'ya aşık olduğunu öğrendim umarım epsilon Judith'in diğer kitaplarını ve bu bahsettiğimi de çevirir :D

gülşah

Bu kitabın serinin son kitabı oluşu biraz içimi burkmadı değil.. Royce Westmoreland'in garip yapısı, çekiciliği ve Jennifer Merrick'in o inatçı yapısı ardından Clayton Westmıreland ve Whitney Westmorelan'in o inanılmaz aşkı ve sonunda Stephan ile Sheridan Westmoreland=) bu aileye ait 3 kitapta başbaşkaydı ve sanırım JM'in tüm kitaplarına aynı şeyi söylüyorum bu kadın dönem romanlarını harika yazıyor.. Bu kitapta DA bambaşka bir tat vardı.. İnsnanın içini burkan ama içini ısıtan bir aşk hikayesiydi.. mutlaka okuyun..

Gül

Yazarın bu kitabını henüz okuyamadım ama; Cennet, Kusursuz ve Aldığım Her Nefeste isimli romanlarını soluksuz bitirdim... Aşkın bu denli güzel anlatıldığı, insanı içine sürükleyen ve sonunu bir an önce getirebilmek için uykusuz ya da aç kalmayı bile göze almasını sağlayan muhteşem eserler... Mutlaka okumalısınız bence...

Sevgi

Evet, şiir gibi bir kitaptı. İki kez okudum ve bence çok özel bir kitap. İçinde Aşk Saklıyı okurken orada en aklı başında tip olan Stephen ve Emily'di. Burada ise kafası karışmış, ne yaptığını bilmeyen ve çok farklı bir Stephen vardı. Kitap biraz daha güzel bir çeviriyle okura ulaştırılmalıydı. Bende ki eski kapak ve bence çok güzel, yeni baskının kapağı ise güzel değil. Kitabın kapağıda çok önemlidir ama Epsilon yetkilileri buna pek dikkat etmiyorlar sanırım bu ara.

Nilay

s. yapıcı kitaplarını bulamadığınızdan yakınmışssınız nerdeyse tüm kitapları inkilap kitapevinde mevcut isterseniz ordan alabilirsiniz :)

meryem

ilk okuduğum romanı bu.Ama yorumlara baktığımda diğer romanlarınında çok güzel olduğunu anladım.Çok güzel yazıyor.Çok sürükleyici bir kitap.Hikayedeki Sheridan da çok güzeldi.Çok sıradışı bir güzelliği vardı.Bence mutlaka okunması gereken bir kitap.

zeynep

Yazarın kitaplarını okuyup insanın aşkı için yapabileceklerini gördükçe bir zaman makinesi olsaydı keşke diyorum,o devirlere gidip görebilseydim,her ne kadar her şey bir kurgudan ibaret olsa da yazarın gerçekçiliğini gerçekten tebrik ediyorum,yalnız okuyuculara tavsiyem şu; yazara bir kere bulaşırsanız kurtulamıyorsunuz sizi esiri ediyor,sen gelmeden önce hayatın hiçbir anlamı yoktu özetle.Westmoreland ailesi yine harikasınız.

Merve

Bu kadın gerçekten mükemmel yazıyor. Bu kitabınıda bitirdikten sonra resmen bir boşluğa düştüm. Çok etkileyici, sürükleyici, büyüleyici bir kitap. Harika bir anlatımlada insanın içine işliyor. Herkesin okuması gereken bir kitap..

Emel

Judith McNaught gibi olağanüstü bir yazarı bu kitapla tanıdım. İnanılmaz sürükleyici müthiş bir roman. Aşkın en masum, en arzulu ve en etikileyici hali...

yeşim komi

Bu kitap gerçektende çok güzeldi .Kitapta yazarın önceki kitaplarının kahramanlarından olan Jordan ve Josan 'da (SENİ BEKLERKEN ve SONSUZA KADAR)vardı .Kitap zaten çok güzel di eski kahramanlarıda orda okumak insana ayrı bir zevk verdi ,judıth mcnaught her zamanki gibi olayları birbirine bağlayarak süper bi final çıkarmış.Bu güzel kitabın ardından judıth mcnaught 'nin yeni kitaplarının da hemen çıkmasını istiyoruz .iyi çalışmalar...

Elbi Özdeş

Bu kitap için söylenebilecek tek söz ancak harkulade olabilir. Bir günde soluk soluğa okuduğum müthiş bir roman. Diğer kitaplarınında çevrilmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca çevirmenlerinize bu harkulade kitabı harkulade çevirdikleri için de sonsuz teşekkürler.

Özlem Polat

Güzelliği anlatmak için kelimeler hep basit ve sıradan kalıyor... Aynı güzel cümleleri diğerine de söyleyemiyorsun çünkü her kitabın yaşattığı duygular farklı... Ama tarif edilemez güzelliği anlatmanın da yolu yok maalesef... Yine harikasınız, çevirmenlere, yayınevine sonsuz teşekkürler...

Eda Karabiber

Gerçekten çok tatlı bir kitap..Okudukça okuyasınız geliyor..Eğer bu kitabı almaya karar verirseniz sakın yazılı haftasına denk getirmeyin.Çünkü kitaba bir başladınız mı kitabı bırakmak ve yazılıya çalışmak gelmiyor içinizden

Yasemin Karabacak

Bir zamanlar Daniel Steel aşk romanlarının kraliçesi sayılırdı ki o zamanlar bile ben kendisini sevmezdim. Neredeyse bütün kitaplarında aynı kalıpları görüyorum ve bu beni sıkıyor. Zaten artık bu da geride kaldı. Judith McNaught, Julie Garwood, Nora Roberts onun pabucunu çoktan dama attılar. Judith McNaught ise ağırlıklı olarak İngiliz aristokrasisi hakkında yazıyor. Genel olarak bu devir hakkında yazanların azlığı dolayısıyla da hemen bağrımıza basıyoruz. Özellikle bu devir kitaplarındaki olay örgüsü birbiriyle bağlantılı. Şöyle ki eğer kitapların hepsini okumamışsanız konuk olan karakterleri, bir sonraki kitabın ön hazırlığı niteliğindeki karakter tanımlamalarını, bittiğini düşündüğünüz bir masalın ilginç devamlarını kaçırabilirsiniz. Umuyoruz çeviriler devam eder ve biz de başka devirlerde, başka hayatlara gülümseyen aşkları okuyabiliriz.

Ebru Up

AŞKIN bu kadar iyi ifade edildiğini görmedim!!!!Bu kadar ustaca kalemine hakim yazarla tanışma vaktiiii...Bu kitabı mutlaka alın okuyun .Yeni tutkunlardan olacaksınız aramıza HOŞ GELDİNİZ.

zakk

Kitaplar gerçekten çok güzel hem sürükleyici hem dinlendirici...Kitaplar diyorum çünkü bunlar seri kitaplar ve hepsini almaya çalışıyorum kütüphaneme renk katacagına inanarak ancak bu mümkün degil malum 'something wonderful' ve 'whitney, my love' kitapları serinin diger kitapları ve çevirisi yapılmamış bildigim kadarıyla.Tabi bunun haricinde bildiğim kadarıyla çevrilmemis 4 kitabı daha olması lazım.Lütfen tercüme konusunda biraz daha hızlı davranın hem kazanır hem okuyucu (dogal olarak müşteri) memnuniyeti kazanırsınız ve tabii ki çevrilmiş kitapların okunmasını şiddetle tavsiye ediyorum.Bu kitaplar klasik roman okumaya engel değil hiçbir şey yoksa ki buna inanmıyorum yaşamı sevmemizi sağlayabilir diye düşünüyorum.

Rabia ARVASİ

Tek kelimeyle harika bir hikayeydi bir aşk bu kadar mı? Muhteşem anlatılır eski bir hikaye yeni yorumla birleşince harika bir kitap ortaya çıkmış...Judıth Macnaught'in kalemi harika daha fazla çeviri bekliyoruz

ayse kam

Daha önceleri Daniella Steel romanlarını okurdum ama bu yazarın cennet romanını okuduktan sonra başka bu tür kitaplara bakmaz oldum. Benim bulunduğum yerde de fazla kitabı bulunmuyor. Kitap alırken mutlaka yazar isimlerini dikkate alırım ve beğendiğim kitapları arkadaşlarıma tavsiye ederim cennet ve kusursuzu herkese tavsiye ediyorum yazarın diğer kitaplarının peşindeyim. Bu tür kitaplardan hoşlanan kişilerle de yazışmak isterim.

YILDIZ ÇELİK

Ben tam bir Judit Mcnaught hayranıyım. Son romanı bir harika, dedim ya aşk bu kadar mı güzel anlatılır? Kitabın nasıl bittiğini anlamadım. Ama maalesef çok az kitabı var piyasada ve daha çok çeviri yapılmasını rica ediyorum.

filiz zorlu

Her zamanki gibi büyük bir keyifle okudum ve yine hayal kırıklığına uğramadım. Fakat yazarın çevirilmeyi bekleyen daha o kadar çok kitabı var ki neden bekliyorsunuz bilmiyorum. Satış kaygısı olacağını hiç sanmıyorum ve ümitle bekliyorum.

Pınar Yargın

Öncelikle Epsilon Yayınevine teşekkür ederim. Bu kitabı da harika. Lütfen Judith Mcnaught?ın yeni romanlarını da çevirip bizlere sunun ve Judith Mcnaught?la ve Nora Roberts'ın romanlarıya tanışanlar Daniel Steel?i nasıl okuduklarına şaşıracaklar. Yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.

leyla demir

Teşekkürler Epsilon. Lütfen Judith McNaught ve Nora Roberts'ın baskısı tükenen kitaplarının ikinci baskısını yapın. İnanın bu kitaplara ulaşamamak bu türün hayranları olarak bizleri çok üzüyor. Yazarların yeni kitaplarının çevirilerini dört gözle bekliyoruz. İyi çalışmalar.

serpil ertürk

Ne diyebilirim ki Epsilon'a teşekkürler. Tek sıkıntım Judith McNaught ve Nora Roberts'ın eski basım kitaplarına ulaşamamak. Bu konuda bir şeyler yapılırsa memnun olacak kişilerin çokluğunu anlatmama gerek yok sanırım. Çıkar çıkmaz alıyorum ki bitip de aramak zorunda kalmayayım. İyi çalışmalar.

M.Dağlar

Sürekli sayfanızdan takip ettiğim için piyasaya çıktığı ilk gün aldım. Diğer kitaplarının arasında kitaplığımda yerini aldı. Neden Juditch Mcnaught ve Nora Roberts gibi yazarların kitapları dururken Danielle Stell, Judith Krantz gibi yazarların kitapları rafları dolduruyor, bu iki yazarın eserleri daha az sıklıkta çevrim yapılıyor anlamıyorum. Bu türde okumayı seven okuyucular bu iki yazarın kitaplarından birini okuduktan sonra eminim diğer kitaplarını almak için çaba sarf edeceklerdir. Kitaplarını bulmak zor, baskısı tükenen kitaplarının ikinci baskısının yapılmasını isterim. Yeni tutkunlar için,,,

S.Yapıcı

Bir de piyasada kitaplarını bulabilsek! Mutluluk adlı romanını çok beğendiğim için önceki kitaplarını da almaya karar verdim. Bütün kitapçıları altüst etmeme rağmen sadece Kusursuz isimli romanını bulabildim. O da çok güzeldi. Ama diğer kitaplarını hiçbir şekilde bulamıyorum. Yukarıdaki en son basılan kitabı da yok! Yetkili yayın evimden ricam, yazarın kitaplarını daha fazla sayıda bassınlar. Ya da baskısı tükenen kitapların ikinci baskılarını yapsınlar. Zarar edeceklerine ufacık bir ihtimal bile vermiyorum.