Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sen de Yanarsın

Sen de Yanarsın

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julie Garwood

Çevirmen : Ayhan AKBAŞ

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Temmuz 2009

27.50

Kitap Hakkında


Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821797

ISBN : 994-482-179-7

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

iyiydi ewet, aşktan ziyade polisiye yönü ön plandaydı.. ama tarihi romanslarının tadı yoktu! yinede okursanız asla pişman olmazsınız..***..

hanife

Julıe Garwoodun çıkan tüm kitaplarını okudum. bu kitapta ve diğerleride çok sürükleyici güzeldi. internetten bulduğum kadarıyla yazarın bu aile ile ilgili serisi var ve diğer kitapları da bekliyoruz lütfen...

Ayşegül YILMAZ

Yazarın yayınladığınız kitaplarını okudum.Hepsini de çok begendim ancak sizden ricam yayınlarken biraz daha dikkatli olursanız sevinirim. Çünkü sende yanarsın ı okurken bir çok olayı zaten öğrenmiş oldum. Yayınladığınız bütün kitaplar için çok teşekkürler.

İREM ÖZKAN

kitap hakkında bilgi almak istiyorum... niye içerik yok??

yeşim komi

julie garwood'un okuduğum en iyi kitabı bence.Kitap gölgede dans'ın başında geçen (dylan ve kate) karakterlerin hikakesini anlatıyor .Onların başına gelen olaylar ve sonunda birbirlerine olan aşklarının galip gelmesiyle müthiş bi finalle biten bir polisiye/aşk romanı. Kesinlikle okunması gereken bir kitap .Bu serinin başka kitaplarıda var,lütfen onlarıda bir an önce yayınlayın.Bu güzel kitap çevirisinden dolayı teşekkürler...