Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sen Ben Ve Çöpçatan

Sen Ben Ve Çöpçatan

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Pınar Yılmazer

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 277

Çıkış Tarihi : Ocak 2003

Kitap Hakkında


Bu sözü hepiniz bilirsiniz değil mi: "Bazen sevgi yetmiyor!".. Sevilenden esirgenmeyen çabalara, iyi niyetlere rağmen hayal kırıklığı sonucunda söylenen bir sözdür, "Sevgi yetmiyor".. İster istemez insanın aklı "sevgi"nin neden yetmediği; birbirlerini sevdikleri, onca şeyi paylaştıkları halde insanların neden ayrıldıkları, neden birbirlerine küstükleri sorusuna takılıyor. Eğer sevgi varsa, yetmeli, diye düşünüyor insan! Acaba sevgimize rağmen sevdiğimiz ya da sevdiklerimizle iletişimimizde yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir mi? Kırgınlıkların, ayrılıkların sorumlusu "kişiler arası iletişimsizlik"mi yoksa? Bize anlatılanları iyi bir dinleyici olarak dinliyor ve sıra bize geldiğinde kendimizi doğru ifade edebiliyor muyuz? Bunlar olmadığında sevginin çaresiz kalması kaçınılmaz değil mi?
Sen, Ben ve Çöpçatan; EPSİLON GENÇLİK KULUBÜ okurlarının farklı tatlar bulacağı bir kitap. Gençlerin yakından tanıdığı ve kitaplarını beğeniyle okuduğu Pınar Yılmazer, bu kez belki her yaştan insana, gençlerin yine keyifle okuyacağı bir dille sesleniyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314176

ISBN : 975331417-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


emine

süper bi kitap ismini duyunca aşk romanı falan sandım okumaya başlayıncaroman değil de deneme yazısı mi derler işlte o olduğunu anladım hiçte sevmem deneme yazsı ama bu kitap bi harika kesinlikle okuyunn

ayşe(YAŞ 14)

GERÇEKTEN MUHTEŞEM.İNSANA HAYATI VE DEĞERLERİ SEVDİRİYOR.OKURKEN YENİ BİR DÜNYAYA GÖTÜRÜYOR.KİTAPINIZDAKİ KÜÇÜK HİKAYELER HAYATIN GÜZELLİKLERİNİ İNSANLARA EN İYİ ŞEKİLDE YANSITIYOR.KİTAPTAKİ ANLATIM TARZINIZ SÜPER.OKURKEN DÜŞÜNDÜRÜYOR VE HAYATA BAKIŞ AÇIMIZI GÖZDEN GEÇİRMEMİZİ SAĞLIYOR.BENDE KÜÇÜK DÜŞÜNCE YAZILARI YAZIYORUM.İNSAN YAZDIKÇA GELİŞİYOR.BENİM EN BÜYÜK HEDEFİM İLERİDE BİR KİTAP ÇIKARARAK KENDİMİ İNSANLARA TANITMAK .SİZCE BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM?SİZE YAZI HYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM VE BANA CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM. HOŞÇAKALIN

Mustafa

Kitaplar güzel hoş.bizlerin kendimizi tanımamıza yardımcı oluyorlar elbet.Ama kendimizi tanımak bu karmaşadan yani ile tişimsizlikten bizi ne derece kurtarır orası meçhul.Herkese Türkiye gibi bir yerde kitap okutamayacağımıza göre ve insanlar kitapları değil de kendi bildiklerini okumaya de vam ettikçe aynı karmaşa da devam edip gidecek ne yazıkki. Pınar hanım bize bir gerçeği hatırlattığı için ona müteşek- kir olmamız lazım.Keşke herkes Pınar Yılmazer olmayı başara- bilse...

Gülay Şahin

Kendimizi bilmek, anlamak bulmak karşılığında yaşamla bir paralelde çarpışsak da yürüyebilmek.. Yalpalanmak zamana göre, değişmek yerine göre, gülümseyebilmek bir nebze düşünce akışına, sormak gözlerimizle nedenlerimizi, karşılanmak anlaşılmış bir kuytuda.. Bilmemki kitap harika, özenli, bana beni anlatıyor diyebilir her insan, düşündüklerimizi güzel yazılara dökebilmek, aktarabilmek ne güzel böyle bir objektiflikle bakmak penceremizden..

gül demir

şimdi ise yorumdan çok bir öneride bulunmak istiyorum.eğer bir mektup adresi açarsanız eminimki bu hem sizler için hemde biz gençler için oldukça iyi olacak.hem bizler sorunlarımıza çözüm bulacak,hem sizler yeni kitaplar yazarak yeni yeni konulara taze bilgiler ekleyerek güzel eserler ortaya koyacaksınız.bilmiyorum ama gerçekten bir mektup adresi çok iyi olacak.hem ilk mektup arkadaşınız olacak kişi emin olun ben olurum.

Gül Demir

Aslında bu kitaba pek yorum getirmek istemiyorum.Son derece harika bir kitap.Tam kendimi baştan yaratma isteği içindeyken,bu kitabı buldum.Kendimi yenilememde büyük katkısı olan bu kitap için sizlere bir kez daha teşekkürler.