Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Şansın Sihirli Eli

Şansın Sihirli Eli

Orijinal Adı : The Magic Hand of Chance

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Sophia Max & Lynn Lauber

Çevirmen : Gökçe Yavaş

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 104

Çıkış Tarihi : Nisan 2020

44.50
*Ethan Lipton’un senaryosundan uyarlanmıştır.

Kitap Hakkında


Ateş yutma, hokkabazlık, akrobat ve palyaço gösterileri sunan gezgin bir Rus sirkinde çalışan Voronin dünyanın en iyi sihirbazlarından biri olmak istiyordu. Sirkteki birbirinden renkli karakterlerle birlikte dünyayı gezerken izleyecileri pek çok kez hayal kırıklığına uğratsa da bu hayalinden asla vazgeçmedi. Bir gün yöneticilerinin sert kurallarına artık dayanamayan iş arkadaşları her şeyden habersiz Voronin’i kullanarak büyük bir yalan söylediğinde işler çığırından çıkacaktı.

Şansın Sihirli Eli, olumsuzluk karşısında bile kendine ve hayallerine inanmanın önemini vurgularken, her şeye rağmen gerçekten olmak istediğiniz kişi olabileceğinizi anlatıyor. 

 

Aşk böyle bir şey mi, diye düşündü kendine bakarak. Kendini biraz deniz tutmuş gibi hissediyordu ama karadaydılar; gülmeye hazır hissediyordu ama ortada komik bir şey yoktu. Gözlük takmış gibi daha net görüyordu, kulakları keskinleşmişti. Olabilecek en tuhaf birleşimdi bu, bir tarafı hasta gibiydi ve diğer tarafı hayatında daha önce hiç olmadığı kadar sağlamdı.

Belki de gerçekten hastayımdır, diye düşündü gözlerini kapatırken.

 


Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737249

ISBN : 978-605-173-724-9

Boyutları : 12,5 x 17,5 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar