Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sanık

Sanık

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Mark Gimenez

Çevirmen : Anıl Ceren Atunkanat

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 350

Çıkış Tarihi : Ekim 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


"Scott, benim Rebecca. Sana ihtiyacım var."

Teksaslı avukat A. Scott Fenney, onca yıllık suskunluğun ardından eski eşiyle sarsıcı bir telefon görüşmesi yapar. Rebecca, erkek arkadaşı Trey'i -- Scott'ı o adam için terk etmiştir -- öldürmekle itham edilmekte ve polis nezaretinde tutulmaktadır. Eski eşi, Scott'a onu savunması için yalvarır.
Scott büyük davalara alışkındır ama bu daha önce üstlendiklerinden çok daha büyüktür. Eğer Rebecca suçlu bulunursa ömür boyu hapsa mahkûm edilecektir. Geleceği Scott'ın ellerindedir.
Scott hâlâ âşık olduğu eski eşinin hayatını kurtarmak için hayatının en heyecanlı mahkeme mücadelesine hazırlanırken, gerçeğe ulaşmak adına inandığı her şeyi sorgulamak zorunda kalacaktır.


"John Grisham'ın mahkeme polisiyesi türünde, harikulade romanlarla olay yarattığı zamanı hatırlıyor musunuz? Yıldırım ikinci defa aynı yere düşüyor."
Daily Record

"Aile değerleri, seks, ahlaksızlık ve entrika, tıpkı Grisham'ın yıllardan beri yaptığı gibi beklenmedik kırılma noktalarıyla bu dikkat çekici eserde kendine yer buluyor.
The Times

"Mahkeme polisiyesi türünün en iyilerinden biri."
The Daily Mail

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824491

ISBN : 9789944824491

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle