Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Şanghay Kızları

Şanghay Kızları

Orijinal Adı : Shanghai Girls

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Lisa See

Çevirmen : Dilan Toplu

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Ağustos 2010

Kitap Hakkında


İki kız kardeş, iki kıta ve hayat değiştiren bir sır
Umutları ve hayalleri ortak olan iki kız kardeşin samimi hikâyesiyle kalbinize dokunacak...
New York Times'ın en çok satan kitaplar listesinde yer alan ve uluslararası çok satan kitapların yazarı Lisa See'den
See, parçalanamaz aile bağlarına değinirken
ilgi çekici ve kesinlikle tatmin edici bir roman kaleme almış.BookPage
See'nin duygu yüklü temaları oldukça ilgi çekici: Aile bağları ve Amerikalı olmak adına çıkılan psikolojik bir yolculuk. The Washington Post
YIL 1937, ASYA'NIN PARİS'İ, ŞANGHAY
Yirmi bir yaşındaki Pearl Chin ve kız kardeşi May günlerini refah içinde geçiren güzel, modern ve kaygısız kızlardır. Babaları onlara tüm servetini kaybettiğini açıklayana ve borcunu ödemek için kızlarını Los Angeles'tan Çin'e gelin bulmak için gelen taliplere satmak zorunda kaldığını açıklayana dek. Japonlar şehirlerini bombalarken, Pearl ve May Çin'in kırsal bölgelerinden Amerika kıyılarına uzanan ve hayatları boyunca unutamayacakları bir yolculuğa çıkarlar. Birbirlerinin en yakın arkadaşı olsalar da aralarında rekabet etmekten de geri durmazlar. Yolculuk süresince pek çok fedakârlıkta bulunurlar, yerine getirilmesi olanaksız seçimler yapmak zorunda kalırlar ve hayatlarını değiştiren, dayanılması zor bir sırra göğüs gererler. Ama yine de her şeye karşın şoke edici bir şekilde kim olduklarını -Şanghay'ın güzel kızları- asla unutmazlar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823159

ISBN : 9789944823159

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

kitabın devamı niteliğinde olan "Dreams of Joy" u bi an önce çevirin lütfen! ..***..

Juve Baby

çok güzeldi yaa, zaman zaman insanın içini sızlatan hikayelerden.. Bir Geyşa'nın Anıları, Uzaklarda Bir Yerde, Bir Düşten İbaret gibi romanları sevdiyseniz bunuda seversiniz, ben çok beğendim.. umarım yazarın diğer romanlarıda bi an önce çevirilir=)(ayrıca bu yeni sitedeki ilk yorumum :$ ) ..***..