Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sana Muhtacım (ciltli)

Sana Muhtacım (ciltli)

Orijinal Adı : Bridgertons: When He Was Wicked

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Yasemin Kılınç

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 352

Çıkış Tarihi : Kasım 2019

37.50
BRIDGERTON SERİSİ 6

Kitap Hakkında


Her hayatta bir dönüm noktası vardır. Bu öyle muazzam, keskin ve belirgin bir andır ki insan şüphenin en ufak gölgesi olmaksızın hayatının bir daha asla aynı olmayacağını kesinlikle bilir.

 

Londra’nın neşeli hovardası Michael Stirling için bu dönüm noktası, Francesca Bridgerton’ı ilk kez gördüğü andır. Evet, kalbinin hiçbir zaman birine bağlanmasına müsaade etmeyen Michael ona bir kez bakmış ve âşık olmuştur.

 

Bununla birlikte karşılaşma vesileleri kuzeninin bu genç kadınla evlenecek olmasını kutlamak adına düzenlenen bir yemektir. Hayat işte böyle ironiktir...

 

Ancak bir süre sonra Francesca eşini kaybeder ve arkadaşı, sırdaşı olarak gördüğü Michael’ın desteğini bekler. Michael ona olan aşkından bahsetme cesaretini kendinde bulamaz... Ta ki genç kadın bir gece masumane bir şekilde kollarının arasına sığınana ve tutkunun en ahlaksız sırlardan bile güçlü olduğu kanıtlanana dek.

 

“Günümüzün Jane Austen’ı.”

-JILL BARNETT

 

“Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.”

-PUBLISHERS WEEKLY

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789444825269

ISBN : 978-944-482-526-9

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar