Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Şafak Vakti

Şafak Vakti

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Stephenie Meyer

Çevirmen : Demet Adıgüzel

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 576

Çıkış Tarihi : Ocak 2019

64.50
10. YIL ÖZEL CİLTLİ BASKISIYLAEFSANEVİ ALACAKARANLIK SERİSİGERİ DÖNÜYOR.

“Korkma,” diye mırıldandım.“Biz birbirimize aitiz.”
Kendi kelimelerimin doğruluğuyla ben de bir anda şaşkına dönmüştüm.Bu an öyle kusursuz, öyle gerçek ki hakkında şüpheetmenin yolu yoktu. Kolları bana dolanmış, beni öyle sarmalamışken…Vücudumdaki her hücrenin gerçekten canlı olduğunu hissedebiliyordum.

Kitap Hakkında


SIRLAR VE GİZEM…

BÜYÜLEYİCİ BİR AŞK HİKÂYESİNİN HEYECANLA

BEKLENEN SON KİTABI

 

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire aşık olmak, Bella Swan için, bir fantazi ve kâbusun gerçeğe karışmasıydı. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurtadam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmişti. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyaydı; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak ya da iki ırkın kaderini elinde tutan insan olarak hayatına devam edecekti. Bella artık kararını verdiğine göre; kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş olaylar zinciri bekliyordu. Onu hayatta tutan bağlar, Alacakaranlık’ta keşfedilmiş, Yeniay ve Tutulma’da da yıpranıp yaralanmıştı, şimdiyse tamamen iyileşmeye ve sımsıkı örülmeye hazır görünüyorlardı. Peki ya bu bağlar sonsuza dek kopmuş olabilirler miydi?

 

“  Önceki üç kitaptan daha karanlık ve daha olgun olmasına rağmen, Meyer  her zamank  gibi okuru şaşırtmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor.”

                                                               -School Librar

                 “Şafak Vakti’nde önemli olan şey mutlu sonlar değil; son    derece tatminkar olması.”

                                                                 -Publishers Weekly

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735092

ISBN : 978-605-173-509-2

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak-

İlgili Kitaplar