Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Rüzgarda Savrulan Küller

Rüzgarda Savrulan Küller

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Kathleen E. Woodiwiss

Çevirmen : Aslıhan Kuzucan

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 696

Çıkış Tarihi : Ekim 2011

37.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Zamanımızın en sevilen romancılarından Kathleen E. Woodiwiss'in kaleminden, Amerikan İç Savaşı'nın acı dolu günlerinde geçen nefes kesici, klasik bir tutku hikâyesi.İç Savaş'ta öksüz kalmış gururlu, genç bir Güneyli olan Alaina MacGaren, yaşadığı toprakların uğradığı yıkımdan bir erkek çocuğu kılığında kaçar ve o peşinden koştuğu güvenli dünyayı bir düşmanın kolları arasında bulur.Kuzey Eyaletleri'nin oluşturduğu Birlik ordusuna sadakatle hizmet eden gösterişli bir Yanki (Kuzeyli) subayı ve cerrahı olan Cole Latimer'ın şefkatli kalbi, karşısına çıkan bu muhtaç durumdaki masum görünümlü, pejmürde 'delikanlı'ya dayanamaz. Fakat Alaina'nın oynadığı bu maskeli balo bir süre sonra kendini ele verir. Casusluk yaptığı şüphesiyle aranan bu isyankâr kadının iradesi, cesareti ve dayanılmaz güzelliği karşısında, Cole'un ruhu, görev aşkıyla kişisel tutkusu arasında bir savaşa sahne olur. Yollarına çıkan çeşit çeşit engeller aşıldıktan sonra artık geçmişin küllerinden yeni bir hayat kurmak istiyorlarsa, sonucu ne olursa olsun ikisi de kalplerinin onları götüreceği yolu takip etmek zorundadır.Tarihsel aşk romanlarının kraliçesi."Atlanta Journal-Constitution

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824606

ISBN : 9789944824606

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


berrak

çok çok çooook beğendim....... bu yazarın kitablarına bayılıyorum sabırla yeni kitablarını bekliyorum arayı çok uzattınız sanki.....

burcu

bayıldım. yazarın üç kitabı çıktı hepside birbirinden güzel.judith julia julieden sonra bu yazarında sıkı takipçisi oldum.savaş aşk gurur beraber çok güzel harmanlanmış kitab sonlara doğru daha bir heyecanlanıyor kitap kalın ama bitecek diye korktum.lütfen ....yazarın en kısa sürede yeni romanlarına kavuşturun bizi.. arayı çok açmayın umarım dikkate alınırız

bengü

jm,quin,garwood,dan sonra takib ettiğim yazar kalemi harika yeni romanlarını sabırsızlıkla bekliyorum

yeşim

Çoooook güzel bir kitap. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca çevirmeni canı gönülden tebrik ederim. Elimden bırakamadım kitabı. Diğer kitablarını da en kısa zamanda bize ulaştırırsınız umarım. Sevgiler.

acanlar

Yayınevleri içinde Türkiye'nin tartışmasız bir numaralı yayınevi olan epsilon... laf olsun diye değil aylık kitap yayını olarak yakından bir takipçi olarak söylüyorum...ama biz okuyucular judith judit diye sesleniyorsak bu judith ablanın daha çevrilmemiş eserleri olduğunu bildiğimizden söylüyoruz..örneğin someone to watch ...ki daha önce mutfaktakiler bölümündeydi...Yayınevimize tekrardan teşekkürlerimizi gönderiyoruz bu arada editörlerde bu sayfaya biz okuyucuları bilgilendirecek bi mesaj atarsa katbekat mutlu oluruz:)

judittttthhhhhhhhhhh

lütfen judith mcnaught dende yayınlayın tahrihi aşk romanlarına hasret kaldıkkkkkkk

Juve Baby

herkes kitaplara yorum yaparken mutlaka bi Judith isteği yapıor ki haklılar bnmde en sewdiğim yazar, romansın tartışmasız bir numarası (epsilonun bize kazandırdığı en güzel şey) ama arkadaşlar Judith kitap yazmıyorki epsilon ne yapsın, wiki'ye (veya kendi sitesine) baksanız zaten sizde görürsünüz.. amerikada ocak 2013'de çıkacağı sölenen Someone Like You'yu beklemedeyiz ki 2012'de çıkacak denmişti :/ Judith'den sonra Garwood iki numara, allahtan o daha üretken=) ..***..

acanlar

yeni çeviriler için epsilona bende teşekkürlerimi sunmak isterim ama benim sıkıntım judith ablamızdan bir senedir ses seda çıkmaması..Yayınevi olarak biz epsilon okuyucularını bu konuda biligilendirirseniz çok mutlu olurum..

semra

Siparişimi verdim, yarın gelir umarım. Bir an önce okumak istiyorum..Yazarın Türkiye'de çıkan ilk kitabı kadar güzeldir inşallah.

Yeşim

Çok mutluyum. Bu kadına bayılıyorum. Teşekkürler Epsilon...

tugce

inalızmaz mutlu oldum :))))