Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Rüyalar Gerçek Olsa (ciltli)

Rüyalar Gerçek Olsa (ciltli)

Orijinal Adı : Bridgertons: Romancing Mister Bridgerton

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Elif Dinçer

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 384

Çıkış Tarihi : Kasım 2019

37.50
BRIDGERTON SERİSİ 4

Kitap Hakkında


Penelope Featherington en yakın arkadaşının ağabeyine âşık olmuştur. Ömrünün yarısını onu uzaktan izleyerek geçiren Penelope, onun hakkındaki her şeyi bildiğini düşünmektedir, ta ki en gizli sırrını öğrenip aslında genç adamı hiç tanımadığının farkına varana dek.

 

Colin Bridgerton tutkuları ve unvanları yüzünden içten içe ağabeylerini kıskanan, Leydi Whistledown’un Cemiyet Gazetesi’nde ne kadar yakışıklı olduğuna dair yaptığı yorumlar dışında dünya üzerinde kalıcı hiçbir şey bırakamadığından şikâyet eden gözde bir bekârdır. Hayatın sıradanlığından yorgun düşmemek ve annesinin evlilik konusundaki ısrarlarından kurtulmak adına sık sık ülke dışına seyahatler yapmaktadır. Fakat bu kez Londra’ya geri döndüğünde hayatında bir şeylerin değişmiş olduğunu keşfeder – özellikle de Penelope Featherington’un! Penelope’nin de kendine sakladığı bir sırrı vardır. Colin bu sırrı öğrendiğinde bunu bir tehdit olarak mı görecektir, yoksa bu sır ne olursa olsun mutlu sonu etkilemeyecek midir?

 

“Günümüzün Jane Austen’ı.”

-JILL BARNETT

 

“Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.”

-PUBLISHERS WEEKLY

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789444823814

ISBN : 978-944-482-381-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar