Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Romantikler

Romantikler

Orijinal Adı : The Romantics

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Leah Konen

Çevirmen : senem inal

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 280

64.50
“Romantikler, her açıdan mükemmel bir roman. Tıpkı aşkın ve kitaptaki Aşk karakteri gibi... Yüreğim yerinden fırlayacak gibi hissettirdi.”
–Lauren Myracle, Bizim Sonsuz Anımız’ın New York Times çoksatan yazarı

Kitap Hakkında


Gerçek Aşk’la ilgili bildiğiniz her şeyi unutmanızı istiyorum. Gerçek Aşk sizi bencil ve basiretsiz yapmaz. Gerçek Aşk sizi tahmin bile edemeyeceğiniz kadar iyi biri yapar.

 

Doğru bildiği her şey yerle bir olan Gael Brennan, hayatının ilk aşk acısını çekiyordu. Ancak Aşk çok geçmeden araya girip durumu düzeltecekti... veya düzeltmeyi deneyecekti. Sırf Aşk, yanlışlıkla dünyadaki bazı çiftlerin ilişkilerini ihmal etti diye, Gael’ın bunun sonuçlarına katlanması gerekmiyordu.

Fakat Aşk, ezeli düşmanı “ribaund sevgili” ile karşılaşacağını tahmin etmemişti. Aşk’ın yeni planı, Gael’ın hayallerinin kızı olarak gördüğü Cara tarafından sekteye uğramıştı ve Aşk, müdahale etmeye çalıştıkça Gael, Cara’ya daha fazla bağlanıyordu. Çok geçmeden Aşk, Gael’ın kaderini tekrar doğru yola sokmak için kendi koyduğu kuralları çiğnemek zorunda kalacak ve gerçekten sevmenin ne demek olduğunu öğrenmek için zor kararlar alacaktı.

 

“Zekice ve mizahla yazılmış, okuru iyi hissettirecek bir aşk hikâyesi.”

Booklist

 

“Aşk’ın gözünden anlatılan bu romantik komedi sizi çok eğlendirecek. Romantik olsanız da olmasanız da içinizi ısıtacak bir roman.”

Kirkus

 

 

Leah Konen Kuzey Carolina’ya taşınmadan önce Washington’da büyüdü. Kuzey Carolina Üniversitesi’nde gazetecilik okuduktan sonra yazarlık hayalini gerçekleştirmek üzere New York’a taşındı. The Last Time We Were Us’ın da yazarı olan Konen, yazmadığı zamanlarda Brooklyn’de bisiklet sürerek etrafı gezmeyi ve dizi izlemeyi çok seviyor.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736075

ISBN : 978-605-173-607-5

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak - Şömiz

İlgili Kitaplar