Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Rehine

Rehine

Orijinal Adı : The Wrong Hostage

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Elizabeth Lowell

Çevirmen : Alp Sanlı

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 456

Çıkış Tarihi : Haziran 2009

Kitap Hakkında


REHİNE adlı romanı ile yasaların işe yaramadığı topraklarda vuku bulan bir rehin alma hikâyesini anlatıyor.
Meksika ve Amerika arasında mekik dokuyan karakterlerin bir araya gelmelerinin tek bir sebebi var: Sınırın sınırsızlığına karşı koyup rehineyi iki günlük bir zaman diliminde kurtarmak...

Federal mahkemenin en itibarlı yargıçlarından biri olan Grace Silva yasaların üstünlüğüne inanan bir kadındır. Ancak kanunun işlevsiz kaldığı bir durumla karşılaşınca hayatı kâbusa döner.
Kariyerini, özgürlüğünü ve hayatının kadınını hiçe saymış olan Joe Faroe ise hükümetten bağımsız olarak çalışan bir teşkilatının en yetenekli ajanlarından biridir. Zekâsı ve acımasızlığıyla tanınan Faroe talihsiz bir olay sonucu karanlıklar dünyasından emekli olmaya karar verir. Fakat Yargıç Silva ile olan ortak geçmişleri onu yeniden karanlıklar dünyasına sürükleyecektir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821681

ISBN : 9944-821-68-1

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

bayıldım, resmen bayıldım hatta=) çok iyiydi gerçekten, yazar Sandra Brown gibi romans - gerilim - macera unsurlarını çok güzel işlemiş.. mutlaka okuyun.. lütfen diğer kitaplarınıda bizlere kavuşturun! ..***..

Gürkan Demir

Gerçekten güzel bir roman. Ben şahsen çok beğendim. En güzel yanı da okurken sıkılmıyorsunuz. Her romanda vardır okuyucuyu sıkan en az 5-10 sayfa ama bu kitapta yok öyle gereksiz yerler. Sürekli heyecan dolu ve yüksek tempolu bir roman. Okumaya değer.

Dilek

Gerçekten heyecanlı ve sürükleyici bir roman. Yazarın yorumu, anlatımı süperdi. Sonuna kadar sürüklüyor insanı.