Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Puslu Anılar

Puslu Anılar

Kategori : Türk Edebiyatı > Roman

Yazar : Osman Aysu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 280

Çıkış Tarihi : Ocak 2006

12.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


"...Gözlerimi kırpıştırıp birkaç saniye öylece yatmaya devam ettim... Korkuyla etrafıma bakınarak kendimi dinlemeye çalıştım. Değişen bir şey yoktu. Yattığım oda, bu yatak, eşyalar, perdeler, yanda duran ufak gardırop bana tamamen yabancıydı. Dün gece yaşadığım kabus devam ediyordu. Yüreğim deli gibi atmaya başladı. Ben kendim ve burada ne işim vardı?..."

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753318433

ISBN : 975-331-843-X

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


M.FATİH ERTAŞ

Merhaba, Öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Ankara'ya görevli olarak geldiğim bir günde, yanıma okuyacak kitap almadığımı farkedip bir mağazanın kitap reyonuna koştum. Puslu Anılar kitabını alarak mağazadan çıkmaya kalmadan okumaya başladım. Kitap o kadar akıcı ki o kadar yorgunluğuma rağmen o gece bitirmeye karar verdim. Gönlünüze yüreğinize sağlık diyorum. Kitapta birkaç yerde düzeltme farkettim. Bilgilerinize sunmak istedim. 1. Şebnemin göz renginin ilk sayfalarda (9. sayfa) kahverengi olduğu yazılmış, ancak sonrada yeşil renk ile devam etmiş. 2. 111.sayfada Naci'nin bürosu yerine Nuri'nin yazıhanesi yazılmış. 3. Başlarken hafızasını tamamen kaybettiğini düşündüğümüz kahramanımız evden çıkınca Barbaros'u hemen hatırlar olmuş. 4. Son olarak alışveriş fişinde traş malzemelerini gördüğü halde hala şebneme karşı güvenden bahsetmektedir. Çalışmalrınızda başarılar dilerim.