Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Pozitif Düşüncenin Sihirli Gücü

Pozitif Düşüncenin Sihirli Gücü

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Nursel Telman

Editör : Pınar PADAR

Sayfa Sayısı : 157

Çıkış Tarihi : Haziran 2003

Kitap Hakkında


Hemen herkesin, düşünce sistemlerini bloke eden bazı örümcek ağları vardır. Bu engeller, düşünce yapımızı bozarak kararlarımızda, davranışlarımızda, ilişkilerimizde, başarılarımızda, dünyaya bakış açımızda çarpıklıklara neden olmaktadır. Zihnimizdeki örümcek ağlarını temizleyip, oluşumlarını engellemekle, bunların zararlarından uzaklaşmamız mümkündür.
Bu kitap, zihinsel yapının yeniden programlanması için yapılması gerekenleri örneklerle anlatmaktadır. Kitapta yer alan uygulamaları adım adım kitap ederek zihinsel yapınızı bugüne ve yarına cevap verecek bir düzeye getirebiliriz.
Başarılı olma ve başarılı kalmanın tek yolu gibi görünen pozitif düşünme modeli, zihinsel yapının güçlenmesini, dolayısıyla bireyin ve işletmelerin güçlenmesine rehber olacak ipuçlarını içermektedir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314480

ISBN : 975331448-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Gizem

Bence bu kitap zihinsel gücü zorlayan bir kitaptır ben hala okuyorum ama çok güzel bir kitap bana göre psikriyatlar tarafından düzenlenen bir kita herkese tavsiye ederim