Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Porsuk Avı

Porsuk Avı

Orijinal Adı : Hunting Badger

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Tony Hillerman

Çevirmen : Buket DENİZ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 228

Çıkış Tarihi : Kasım 2002

15

Kitap Hakkında


Porsuk Avı, bir Kızılderili özel yerleşim bölgesindeki kumarhanenin soyulup görevlilerin öldürülmesinin ardından başlayan soruşturmayı ve iki ayrı yerden suçluların izini sürerek bir noktada buluşan iki Kızılderili polisin öyküsünü anlatıyor. Usta-çırak ilişkisi içindeki iki polis, kendi kişilikleri doğrultusunda çözüme doğru ilerlerken, satırların arasına sızan, Kızılderililerin hayata bakış açısı, özellikle Navaho'ların yaşam felsefesi, kitabı sıradan bir polisiye olmaktan çıkarıyor. Özellikle Komiser Chee'nin yaşam rehberi olan Şaman Nakai'nin inançları hayata ve ölüme yeni bir yorum getiriyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314077

ISBN : 975331407-8

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


gurkan bir

Polisiye bir roman olan Porsuk Avı macera romanı sevenlerine de birebirdir. Kumarhane soyanların peşinden giden polisler ve FBI müthiş bir kovalamacaya giriyorlar. Herkesin okuması gereken bir kitap olduğuna inanıyorum. Mutlaka okuyun.

Barış Birsen

Herşeyden önce tüm emeği geçenleri kutlarım. Müthiş bir kitap, Satırların arasına sızan Navahoların ve komiser Che'nin kültür renklerini tanımaktan, bir okur olarak büyük haz aldım. Tebrikler.