Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Pop Prensesi

Pop Prensesi

Orijinal Adı : Pop Princess

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Cathy Hopkins

Çevirmen : Handan UĞUZ

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 139

Çıkış Tarihi : Eylül 2006

Kitap Hakkında


Herkes Becca'nın bir hayalperest olduğunu düşünüyordu. Ama herkesin bir hayali vardı ve peşinden gitmesini bilen için bu hayaller inanılmaz çekiciydi. Pop Prensesi yarışmasına katılmak için birçok engeli aşan Becca da hayalinin peşinden gidecekti. Erkek arkadaşının kız kardeşi rakiplerinden biriydi. Bir de tabii ki Mac vardı... Pop Prensesi adayı Becca, artık yeterince zaman ayırmadığı için ilişkileri tehlikeye girmişti. Peki ya Elliot, ondan gerçekten hoşlanıyor muydu?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753319478

ISBN : 975-331-947-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


YOk

hilal sana önerebileceğim bazı kitaplar var böyle gençlik istersen ipek ongun yada * beacon caddesi kızları var oda güzel.*

Hilall

Arkadaşlar ben bir kitap almak istiyorum ama kitap o kadar etkıleyıcı olacakkı elımden hiç bırakmayayım...Acaba tavsiye edbileceğiniz kitaplar var mı ??

qqqqq

ben bugün kitap almaya gidecegim galiba bunu alırım xd XD

nurşen

arkadaslar kitap kaç sayfa bir fikriniz war mı?

Kardelen

Gerçekten çok süper bi kitap kesinlikle okuyun...bayıldım...yarışmaya bi gru arkadaş katılıyorlar yani tam eğlence ve curcuna bu kitapta... ;D

Elif DEĞİRMENCİ

Gercekten güzel bir kitap herkese tavsiye ederim mutlaka okuyun.