Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Özbenliği Yaşamak

Özbenliği Yaşamak

Orijinal Adı : Özbenliği Yaşamak

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Fran Lotery, Sherry Melchiorre

Çevirmen : Ahmet MADENLİ

Editör : Kader AY

Sayfa Sayısı : 168

Çıkış Tarihi : Haziran 1997

Kitap Hakkında


Bilinçli Bağlantı yoluyla, özbenliğinize bağlanmayı öğrenerek kendi iç gücünüzü ortaya çıkarabilir, kişisel sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bunu yaptığınızda ilişkilerinizin, kararlarınızın, hatta tüm yaşamınızın yepyeni bir boyut kazandığını göreceksiniz.
ÖZBENLİĞİ YAŞAMAK, özbenliğinize ulaşmanızı ve gerçek kimliğinize dönmenizi sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir çalışmadır. İki ünlü psikoterapist tarafından yazılan bu kitap, daha mutlu bir yaşam adına ruhu özgür bırakmak için uygulanabilecek teknikleri anlatmaktadır.
Spiritüel psikolojiyle ilgilenenler için vazgeçilmez bir kaynak olacak bu kitabı okuduğunuzda, özbenliğinizle güçlü bir bağlantı kuracak ve yepyeni bir güç kazandığınızı hissedeceksiniz.
Kitabın özünü oluşturan Bilinçli Bağlantı Egzersizi, uygulanması oldukça kolay, etkili bir yöntemdir. Verilen kısa örneklerin zekice olması, kitabı kolay okunur kılıyor ve kişinin özbenliğine ulaşma isteğini perçinliyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753310994

ISBN : 9753310994

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


ESRA

Kitabi her yerde anlatiyor ve tavsiye ediyorum. Cunku okunmasi gereken harika bir kitap. Icindeki testleri, ornekleri gunluk yasamda karsilasilan ve herkesin kendi yasamindan kesitler bulabilecegi gerceklikte...

esra bitirim

Kitap elime tesaduf eseri ulasti. Kitabin icerigini bilmeden okumaya basladim. Ilk sayfalarinda kesin cozum diye belirtip katkida bulunacagi yaziyordu. Bastan kabul etmeyerek, inandirici gelmemisti. Suan kitabi bitirdim. Kitabi okumanin bana cok fazla yarari oldu. Dusuncelerim degisti. Kendimi yeniden tanidim ve kitapta benden ornekler, anlatimlar buldum.. Kitabi okumadan once, yalniz oldugumu ve bazi duygulari tek basima yasadigimi sanirdim. Beni anlatan ve sanki benim icin yazilmis gibiydi. Muhakkak okunmasi gereken bir kitap diye dusunuyorum. Kitabin basinda bir test var, bu testin sonucuna gore kitap okunmayabilinirde, nasil mi olucak. Okuyun mutlaka okuyun...