Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Oyunbozan

Oyunbozan

Orijinal Adı : Killjoy

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Julie Garwood

Çevirmen : Banu Belgi

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 440

Çıkış Tarihi : Haziran 2020

72.50
Julie Garwood'dan nefes kesen bir macera, tutku dolu bir aşk!

Kitap Hakkında


Avery Delaney daha üç günlükken annesi tarafından terk edilir ve büyükannesi ile teyzesi Carolyn tarafından büyütülür. On bir yaşındayken, bir silahlı saldırı sonucu ağır yaralanır ve büyükannesinin ölümüne tanık olur. Bu yaşadıkları onun hem ruhunda hem de bedeninde izler bırakır. Yine de tüm yaralarını sarar, keskin zekâsı ve verileri yorumlama yeteneği sayesinde FBI'da çalışmaya başlar.

 

Avery’nin işkolesi teyzesi Carolyn ise kocasının ayarladığı gözlerden uzak lüks bir spada hayatının en rahatlatıcı deneyimine hazırlanırken, biricik yeğenini de bu iki haftalık tatile gelmeye ikna eder. Ne var ki Carolyn'ın hayallerindeki tatil kiralık bir katil ve intikam yemini eden bir psikopat tarafından cehenneme dönüşecektir.

Avery, teyzesini kurtarmak için hayatının en zorlu savaşını verirken ummadığı bir anda aşkla sınanacaktır... 

 

“Bir kitabın üzerinde Julie Garwood’un adı varsa, titizlikle yazılmış ve tamamen ilgi çekici bir hikâye olması garanti edilir.” 

-Sun Journal

 

"Romantizm ve gerilim türlerinde güvenilir bir isim."
-People

 

 

Julie Garwood 1946 yılında Missouri, Kansas’ta doğdu. New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinde yer alan yazarın kitapları 35 milyon kopyadan fazla sattı. Düğün, Gelin, Gölgede Dans, Sen de Yanarsın, Sır, Fidye, Ateş ve Buz, Ödül, Güllere Sor, Güller ve Gelinler, Yazgı, Baharı Beklerken, Aşk Seni de Vurur, Sımsıcak, Kadere İnanır mısın? Hiç Umudum Yokken adlı eserleriyle Türk okuyucusuyla buluşan Garwood, yazdığı gerilim ve tarihi aşk romanlarıyla tüm dünyada adını duyurdu.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737447

ISBN : 978-605-173-744-7

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar