Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Öpüşünde Saklı

Öpüşünde Saklı

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Banu Belgi

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 384

Çıkış Tarihi : Kasım 2012

64.50
Günümüzün Jane Austen'ı.
Jill Barnett

Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.
Publishers Weekly

Kitap Hakkında


Gareth St. Clair ciddi bir çıkmazdadır. Ondan nefret eden babası St. Clair mülkünü ve mirasını mahvetme yolunda ilerlemektedir. Gareth'ın elindeki tek şey geçmişin sır perdesini kaldırabilecek ve geleceğin anahtarı olan eski bir aile günlüğüdür. Sorun şudur ki günlük İtalyanca kaleme alınmıştır ve genç adam bu dilde tek bir kelime dahi bilmemektedir.

Sosyete bir konuda hemfikirdir: Hyacinth Bridgerton kimselere benzememektedir. İnanılmaz derecede zeki ve açıksözlüdür. Fakat ona dair bir şey - çekici ve eziyet verici - Garet''ı nedense etkisi altına alır.

Her yıl düzenlenen Smythe-Smith Müzikali'nde ikilinin yolları kesişir. Hyacinth İtalyancası mükemmel olmasa da ona günlüğü çevirmeyi teklif eder. Fakat gizemli satırları incelerken peşine düştükleri tüm soruların cevabını birbirlerinde bulurlar. Artık hiçbir şey kusursuz tek bir öpücük kadar saf değildir

Günümüzün Jane Austen'ı.
Jill Barnett

Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.
Publishers Weekly

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826044

ISBN : 9789944826044

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Özlem Ekiz

Sonunuda Julia'nın romanlarından biri daha! Epsilon sayesinde birbirinden güzel romanlarını okudum. Eminim bu romanı da mükemmeldir. Aslı Hanım'a ve Epsilon'a çok teşekkür ederim. Çıktığı zaman hemen alacağım.