Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Onuncu Armağan

Onuncu Armağan

Orijinal Adı : The Tenth Gift

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Jane Johnson

Çevirmen : Tuğba Şabanoğlu

Editör : Didem Bayındır Yenici

Sayfa Sayısı : 422

Çıkış Tarihi : Şubat 2011

22.50

Kitap Hakkında


Nakış sanatı, farklı dönemlerin ve eşit derecede tutkulu aşk hikâyelerinin iki büyüleyici kadınını esrarengiz bir şekilde birbirine bağlıyor. Jane Johnson'ın büyüleyici kalemi de tıpkı nakış ipliğiyle bağlar gibi sizi satırlarına bağlayacak!
Londra'da, lüks bir restoranda, Julia Lovat hayatını değiştirecek bir armağan alır. İlk bakışta bu kitap Catherine Ann Tregenna adlı bir kadına ait, çok zarif modeller içeren bir on yedinci yüzyıl nakış sanatı kitabıdır. Ancak sayfa kenarları soluk günlük notları ile doludur ve bu notlar Cat ve diğerlerinin Cornwall'da bir kilisedeyken Müslüman korsanlar tarafından kaçırıldıklarını ve köle olarak satılmak üzere Fas'a doğru zorlu bir deniz yolculuğuna çıkarıldıklarını anlatmaktadır. Bu dramatik keşifle büyülenen Julia kitabın gerçek olup olmadığını tespit etmek ve Cat'in büyüleyici öyküsünü açığa çıkarmak için Kuzey Afrika'ya gitmek üzere yola çıkar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823654

ISBN : 9789944823654

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle