Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Onu Ben Öldürdüm

Onu Ben Öldürdüm

Orijinal Adı : La Jeune Fille et La Nuit

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Guillaume Musso

Çevirmen : Başak Öztürk

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 280

Çıkış Tarihi : Mayıs 2019

58.50
KİTAPLARI 40 DİLE ÇEVRİLEN VE TÜM DÜNYADA BÜYÜK BEĞENİ TOPLAYAN GUİLLAUME MUSSO’DAN MÜTHİŞ BİR GERİLİM ROMANI.

“Sürükleyici ve şaşırtıcı bir gerilim mi arıyorsunuz?
Musso’nun bu romanına bayılacaksınız!”
-Cosmopolitan

Kitap Hakkında


Kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

1992
Vinca Rockwell, Saint Exupéry Lisesi’nin en popüler ve en güzel kızıydı. Erişilemezdi. Gizemliydi ve ilginç bir şekilde felsefe hocasıyla çok fazla zaman geçiriyordu, ta ki karlı bir gecede ikisi de ortadan kaybolana kadar… 

2017
Saint Exupéry Lisesi mezunlarının ellinci yıl partisinde birçok kişi seneler sonra birbirini ilk kez görüyordu. Ancak Thomas okula mezunlar buluşması için değil, hayatını altüst edecek bir felaketi önlemek için gelmişti. Yirmi beş sene önce yaşanan o karlı geceden beri sakladığı sır, okulun duvarlarında gömülüydü ve o duvarlar şimdi yıkılmak üzereydi. Thomas bunu engellemek için elinden geleni yaparken kendi geçmişine doğru huzursuz bir yolculuğa çıkacak, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktı. 

“Karın uçsuz bucaksız beyazlığı, hayatımızın artık nasıl bir hal alacağını düşündürüyordu. Bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordum. Bu ne çevirdiğimiz yeni bir sayfanın ne de bir dönemin sonuydu. Karın altında gürültüyle açılan cehennemin kapısıydı.”

 

 

1974 yılında Fransa’da doğan Guillaume Musso çocukluğundan beri edebiyata büyük ilgi duymuştur. Ya Sonra adlı romanı 2009 yılında beyazperdeye uyarlanmıştır. Fransa’nın en çok okunan yazarı olan Musso, günümüzde tüm dünya tarafından büyük ilgi görmektedir ve kitapları 40 dile çevrilmiştir. 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735726

ISBN : 978-605-173-572-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar