Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ömür Boyu Sürecek

Ömür Boyu Sürecek

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sabrina Jeffries

Çevirmen : Nur Çakmakkaya

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Aralık 2009

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Haversham Markizi Leydi Christabel'in, onu mahvedebilecek bazı mektupları geri alması gerekmektedir. O kadar çaresizdir ki, bu mektuplara ulaşmak için, ünlü kumar kulübü sahibi Gavin Byrne'ın metresiymiş gibi davranarak onunla birlikte rezil bir ev partisine gitmeyi kabul eder. Ve Byrne'la, ondan gerçek bir metresin davranışları hakkında ders almak konusunda anlaşır ama bu derslerin sonradan ne kadar tehlikeli bir hal alabileceğini tahmin edemez.
Gavin da, kendi çıkarı için, gizlice mektupların peşine düşer. Amacı, henüz ufacık bir çocukken onu Londra'nın en kötü kenar mahallelerinde yaşamaya terk eden asil babasından intikam almaktır. Bu intikam planının yanı sıra, metres derslerinin başarılı ilerleyişinden de aşırı bir zevk almaktadır. Çok geçmeden bu güzel genç dulu yatağa atacağından şüphesi yoktur. Ama Gavin, birdenbire kendini Christabel'in baştan çıkarıcılığına hapsolmuş bir halde bulur. Genç adamı zorlu bir karar beklemektedir. Ya hayatı boyunca planladığı intikamı almaktan vazgeçecek ya da kendini, bir intikamdan daha çok ihtiyaç duyduğu kadını korumaya adayacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822213

ISBN : 994-482-221-3

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


İnci P.

Gavin bazı yerlerde beni her ne kadar sinir etmiş olsa da Christabel'e karşı olan zaafını en başından beri belli etmeye başladı. Birbirleri ile atışmaları, tartışmaları çok hoştu. Gavin'in annesiyle tanıştığında o kadının ne yaşadıklarını öğrenmek acıklıydı ama genel anlamda kitap çok güzeldi. Tavsiye ederim okuyun ancak bundan önce Aşk Hırsızı ve Bir Prense Aşık Oldum kitapkarını okuyun derim. Küçük bir seri niteliğinde... Çok bağlı değil ama oradaki karakterleri burada evli olarak görüyorsunuz :D Çok güzeldi umarım diğer kitaplarıda çevrilir...

Juve Baby

çerez gibiydi bi günde bitirdim :/ cidden bu dul kadın işini abarttılar her kitapda karşımıza çıkıyor, ilk kez okuyanlara eğlenceli gelebilir ama her defasında aynı hikayenin benzerlerini okumak bi süre sonra sıkıyor :/ yinede eğlenceliydi, her bölümün başında "Bir Metresin Anıları" kısmı ile okunan bölüme gönderme yapması hoştu! ..***..

Meltem(Autumn_Wind)

Bi dk arkadaşlar siz bu kitabı serinin 3.'ü diosunuz ama diğer kitaplarında daha farklı hikayeler yok mu!?!?

sevgi

Şimdi moda bu galiba. İffetli dul kadınlar. Tema aynı; hepsi de kısır olduklarını düşünüyorlar. Mahrem, Çirkinin Aşığı, Yalnız Benim Ol ve de bu kitap! Bu kadar sıkıldığımı anımsamıyorum ya! Artık başka konu bulsunlar aynı konuların tekrarı sıkıyor insanı. Bir Prense Aşık Oldum kitabı ile bu kitap arasında inanılmaz bir fark var. Onu okurken zevk almıştım, bunu okurken kitap bitti diye zevk aldım. Epsilon'un kitaplarını beğeniyorum ama bu olmamış. Saygıyla...

ebru

kitabı bu gün aldm ama sanırım seriymş sonra fark ettm ilk ve ikinci kitabı okumadan okusam anlarmıyım acaba ?

nefixir

Merhaba, bende herkes gibi Epsilon'a yayımladığı güzel kitaplar için teşekkür ederim. Yazarın serisinin son kitabı diğer ikisi gibi çok akıcı ve eğlenceli. Bu tarz dönemsel kitaplar içinde en eğlenceli olan serilerden biri. Bir gün içinde okudum... Julia Quinn'in Bridgerton Kardeşlere ait serinin tamamlanmasını ben de dört gözle bekliyorum. İyi okumalar..

dilek

yazarın kraliyet kardeşliği serinin son kitabı gerçekten aşk olmam diyen bir kişinin yaşadığı süper bir aşk hikayesi bir solukta okunacak türden herkese tavsiye ederim epsilona da ayrıca teşekkürler böyle güzel kitaplar yayınladığı için

Mine Şen

Her gün bu siteye mutlaka bakıyorum. Basılmasını beklediğim kitaplardan bir tanesi de buydu. Böylece üçlü seri tamamlanmış oldu. Teşekkür ederiz Epsilon. Önce Aşk Hırsızı'nı, sonra Bir Prense Aşık Oldum'u okumanızı tavsiye ederim. En son da bu kitabı okuyun. İçlerinde en güzeli bu diye düşünüyorum. (Gavin başından beri en sevdiğim kardeşti) Böylece seriyi tamamlamış olursunuz. Johanna Lindsey'nin Malory Ailesi, Julia Quinn'in ise Bridgerton Kardeşleri serisinin de tamamlanması dileğiyle... Herkese iyi okumalar!