Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ömründe Bir Kere

Ömründe Bir Kere

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Cathy Kelly

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 480

Çıkış Tarihi : Temmuz 2012

Eğlenceli, dokunaklı ve bir film kadar canlı.
Irish Independent

Kitap Hakkında


Uluslararası çok satan kitaplar yazarı Cathy Kelly, sevgi, arkadaşlık ve bir sır ağı hakkında büyüleyici bir hikâye anlatıyor.
Kenny's sadece alışveriş yapılacak bir yer değildir; İrlanda'da Ardagh kasabasının kalbidir. Görkemli Edward stili cephesinin arkasında, zarif bir ortamda sıradışı butik ürünlerin yer aldığı modern bir mağazadır.
Burada hayatlar kesişir ve sırlar saklanır.
TV muhabiri Ingrid Fitzgerald yıllar boyunca kocasının aile mağazasına yani evliliğindeki diğer kişiye- yüreğini ve ruhunu vermesini izler. En sonunda Ingrid hayatını temelinden sarsacak bir şey keşfeder bu evlilikte yalnız olmadığını.
Charlie Fallon kocasına ve çocuğuna tapan sadık bir Kenny's çalışanıdır, fakat bencil ve baskıcı annesi her şeyi mahvetmeye kararlı görünmektedir.
Kenny's mağazasında el emeği goblenlerini satan özgür ruhlu Star Bluestone ise kendine özgü sırlara ve bilgeliğe sahiptir.
Ancak beklenmedik bir trajedi hepsini sarstığında, sırların onların arasında her zamankinden daha fazla dayanışmaya neden olduğunu öğreneceklerdir.
Usta yazar, modern kadının hayatını ve ilişkilerini iyi analiz ediyor.
Woman & Home
Eğlenceli, dokunaklı ve bir film kadar canlı.
Irish Independent

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825665

ISBN : 9789944825665

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle