Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ölümsüz Ölüm

Ölümsüz Ölüm

Orijinal Adı : Immortal in Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Sayfa Sayısı : 332

Çıkış Tarihi : Haziran 2005

27.50
SATIŞ DIŞI

Kitap HakkındaEn sevilen aşk ve gerilim romanı yazarlarından olan Nora Roberts'ın tüm kitapları, herzaman en çok satan kitaplar listelerinin başkonuğu oldu.Konu seçimindeki titzliği, onu ortalama aşk romanı yazarlarının çok üstüne bir konuma taşıyor.Yazdığı kitaplarla 35 milyondan fazla okuyucuya ulaşmış olan N ora Roberts, Milwaukee Journal-Sentinel'in dediği gibi:
"Gittikçe daha iyi yazıyor."
...
Eve Dallas'ın en yakın arkadaşı Mavis, ünlü model Pandora'yı öldürmekle suçlanmaktadır.Mavis'in cinayet mahallinde bulunması ve Pandora'nın tırnak izlerini taşıyor olması, tutuklanmasını gerektirdiği halde, Eve arkadaşının katil olmadığından emindir.Genç kadın arkadaşını kurtarmak için, ölümsüzlük vaad eden, yaşadığı bir cinsel uyarıcının yol açmış olabileceği cinayetin soruşturmasını üstlenerek katilin peşine düşer.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317634

ISBN : 975-331-763-8

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


pelin

Arkadaslar bana bu kadının en begendınız kıtaplarını soyler mısınız?Hemen gıdıp alıcam

yasemin kahya

Güzeldi, sanırım serinin diğer kitapları da gelirse daha güzel olacak.

meryem dağlar

Her zamanki gibi sürükleyici. Eva Dallas serisinin üçüncü kitabını piyasaya çıktığı ilk gün aldım. Nora Roberts okumak büyük bir zevk, bağımlılık yaratıyor. Bu kitabı alanlara tavsiyem önce Çıplak Ölüm ve Görkemli Ölüm'ü okuduktan sonra Ölümsüz Ölüm'ü okumaları.

sis

Eve Dallas, sevenleri hayal kırıklığına uğratmaz ama diğer iki romana oranla sanki birazcık daha zayıf.

ebru atilmis

N. Roberts, zaten kitaplarının çıkmasını zor beklediğim bir yazar. Bir de Eve Dallas serisinden çıktığı için iki kat sevindim. Yine heyecanlı ve sürprizliydi. Kitabı okurken üzülüp, meraklanıyor, bazen heyecanlanıp, karakterlere imrendiğiniz bile oluyor. Bitmesin istedim. Biz okuyuculara bu durumda Epsilon Yayınevi?ni daha çok çalışmaya ve N. Roberts?in daha çok kitabını yayınlamaya çağırmak oluyor tabii :) Sevdiğimiz yazarları okuyabilmemizi sağladığınız için, teşekkürler Epsilon.