Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ölüm Yargısı

Ölüm Yargısı

Orijinal Adı : Judgment in Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Aslı Ağca

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Kasım 2011

27.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Bir polis, Araf adındaki kulüpte öldürülmüştür ve Eve Dallas suç dünyasının cehennemine inmek zorunda kalacaktır.
Üst düzey bir gece kulübünde, hunharca öldürülmüş bir polis bulunur.
Silah olarak beysbol sopası kullanılmıştır. Cinayet sebebi ise bir muammadır. Büyük bir acımasızlıkla işlenen bu cinayeti ise Eve Dallas hızla çözmek zorundadır. Ne var ki araştırmaları, bu özel kulübün bir gece kulübünden fazlası olduğunu ortaya çıkarır. Araf herkesin yargılanmadan önceki son şansıdır. Burada nihai kaderinizi en mahrem günahlarınız belirler. Ve Araf'taki bir polisin sırları, masum ruhların sonsuza kadar lanetlenmesine sebep olabilir...
"Çok eğlenceli." Cosmopolitan
"Muhtemelen eşi benzeri yok."
Library Journal

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824712

ISBN : 9789944824712

Boyutları : 0x0

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Nesibe Hüda

Dün başladığım kitabı bu sabah bitirdim ve çok da beğendim. Jack eğlenceli bir karakterdi, Emma ise sevimli. Hoş bir çift oldular ve yazarın anlatım tarzı yine çok iyiydi. Gerçi ben heyecanla üçüncü kitabı bekliyorum, zira o çiftin çok ama çok eğlenceli olacağına dair bir his var içimde :)

ZELİŞ

"ÖLÜM YARGISI" şu an ellerimin arasında fakat okumaya kıyamıyorum. Bu serinin 30 dan fazla kitabı çıkmış biz nasıl yetişeceğiz bu sayıya bilemiyorum benim ömrüm yetmez sanırım 2 şer 2 şer çıkarsanız harika olurdu.

Çiğdem

Kitabın siparişini vermiştim ve dün elime ulaştı. Tabi doğal olarak bugünde okuyup bitirdim. Yenisini daha doğrusu yenilerini bekliyorum. Epsilon umarım çok bekletmezsin beni. Kitap hakkında söylenecek çok şey olduğunu düşünmüyorum, hayal kırıklığına uğramadığımı söyleyebilirim. Bütün gerilim ve cinayetlerin arasında Eve & Roarke aşkı dolu dizgin devam ediyor. Gerçekten çok etkileyici. Bu arada ilk defa okuduğum kitaptaki bir karaktere resmen aşık oldum. Roarke'dan gerçek yaşamda varmıdır acaba, arasam bulurmuyum? :))

Çiğdem

Şu ana kadar serinin yayınlanan bütün kitaplarını aldım ve devamını da sabırsızlıkla bekliyorum. Bu kitabın da ön siparişini verdim ama geldiği gün bitireceğim için tekrar yenisini bekleyeceğimi biliyorum. Acaba Eve Dallas serisinin yayınlanmasını hızlandırabilir misiniz? Bu serinin tamamının kitap arşivimde olmasını istiyorum da. İlginiz için şimdiden teşekkürler... (Kitap elime geçmediği ve henüz okumadığım için bir yorumda bulunamadım ama hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünmüyorum. Yine çok iyi olacağından eminim...)

Yaren

Eve Dallas serisinin 11. kitabını görünce gözlerime inanamadım.Çok teşekkürler epsilon...

sevgi

çok mutlu oldum lütfen diğer serinin son kitabı da çıksın garwood ve judıth ıde dört gözle bekliyoruz teşekkürler epsilon