Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ölüm Tanığı

Ölüm Tanığı

Orijinal Adı : Witness in Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Ahu Ayan

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 437

Çıkış Tarihi : Temmuz 2011

27.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Eve Dallas çivi gibi sert
ateş kadar yakıcı.
Stephen King

Yıl 2059. Teğmen Eve Dallas'ın kocası Roarke, Agatha Christie'nin ölümsüz eseri Beklenmeyen Şahit'in tiyatro oyununun yapımcısıdır. Açılış gecesinde Leonard Vole'yi canlandıran oyuncu Richard Draco, yüzlerce seyircinin ortasında kalbinden bıçaklanarak öldürülür. Asıl sorun, bir cinayet romanında olması gerektiği gibi oyundaki herkesin Richard'ı öldürmek için bir sebebi olmasıdır. Genç ve güzel kadınları dilediğince baştan çıkaran ve bir kadın düşmanı olan kurbanın gizemli ölümünü çözmek ise Eve'e düşecektir.
Ancak Eve, bu davayı çözerken artık geçmişte kaldığına inandığı acılarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kalacak ve Roarke'ın yardımıyla bunlarla hesaplaşıcaktır.

Çok eğlenceli." Cosmopolitan
"Sarsıcı ve yeni." Booklist
"Muhtemelen eşi benzeri yok." Library Journal

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824415

ISBN : 9789944824415

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Burcin Alp

lütfen nora roberts dahil tüm kitaplarınızın E-Kitap olarak yayınlayın internet üzerinden internet siteniz çok güzel fakat yetersiz E-kitap bölümünüz yok

SALİHA

Yeni kitaplarını merak ve heyecanla beklediğim yazar hele ki Eve Dallas serisi muhteşem ama bu kitaptan önceki 2 kitabın çevirisini çok sevmedim(ölüm tuzağı ve ölümüne sadakat)Ölüm tanığını okumak için sabırsızlanıyorum.Tek dileğim en kısa sürede bu serinin tüm kitaplarını okumak yazarın yenisini yazmasını beklemek. Sanırım ömrüm buna yetmez. Bu arada Judith'den haber yokmu ? çok zaman oldu kitabı çıkalı lütfen Judith Mcnaught kitabıda yayınlayın yakın zamanda.

burcu

bütün seriyi okudum hepsi çok güzel ama sanırım serinin ilk on kitabının arasında bir eksik var ölüm tanığı 11.kitap olarak saydım j.d.robb sitesinde. çeviriler daha hızlı yapılsa harika olurdu oldukça geride kalıyoruz :)

sema

okudum bitti bile. hemen yenisi çıksa keşke hatta hepsini birden çıkarsalar çok güzel olur:D

aleyna

buda güzelde ben dah korknç birşeyler istiyorum!!!!!!!!!!!!é"""""""""""

Zeliş

Eva Dallas.okumaya nasıl kıyacağım bilmiyorum çünkü okuyacağım bitecek sonra bekle ki yenisi çıksın. başlar yine epsilon'nun başını ağrıtma süreci yeni kitap için.umarım çok beklemeyiz.

ZÜBEYDE

gözlerime inanamıyorum.bir senede iki eve dallas ha!!tebrikler epsilon hız kesmek yok,aynen devam:))

YAREN

Sonunda nora nobertsin eve dallas serisinin 10. kitabı çıktı.Hemen almak istiyorum.Epsilona çok teşekkur ediyorumm...