Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ölüm Sanrısı

Ölüm Sanrısı

Orijinal Adı : Delusion in Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Tuba Özkat

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 376

Çıkış Tarihi : Haziran 2019

64.50
“Âdeta gelecekte geçen, inanılmaz sürükleyici bir polisiye.”

–Entertainment Weekly

Kitap Hakkında


“Roberts’ın Ölüm serisi kesinlikle kaçırılmamalı.“
–Harlan Coben, New York Times çoksatan yazarı

 

“Muhteşem karakterler, beklenmedik gelişmeler ve gergin atmosferiyle, Roberts başarılı bir kurgu kaleme almış.”
–Dennis Lehane, New York Times çoksatan yazarı

 

Sıradan bir akşamüstüydü. İnsanlar yorucu bir işgününü üstlerinden atmak için bara gelmişti… sakin ve çakırkeyf bir hava vardı, ta ki herkes aklını yitirene kadar. On iki dakika süren kaos ve vahşetin ardından seksenden fazla kişi öldü. 


Teğmen Eve Dallas bu tuhaf ve korkunç olayı çözmekle görevlendirildi. Olaydan kurtulanlar canavarlar, arı sürüleri gibi şeyler gördüklerini söylüyor, birdenbire başlayan bir korku, öfke ve paranoya nöbeti yaşadıklarını anlatıyorlardı. Laboratuvar inceleme yapınca hayatta kalanların söyledikleri anlam kazandı: İnsanları doğrudan öldürmese de delirmiş gibi davranmalarına sebep olan bir uyuşturucu maddeye maruz kalmışlardı. Birbirlerini öldürmeye başlamalarına sebep olabilecek bir uyuşturucu.


Fakat bu dehşete kimin sebep olduğunu bilmiyorlardı. Eve’in eşi Roarke barın sahibiydi ama saldırının kendi şahsına yönelik olmadığına inanıyordu. Daha büyük bir mesele vardı. Eğer Eve suçluyu kısa süre içinde bulamazsa bu saldırı herhangi bir yerde her an tekrarlanabilirdi. Çünkü bu şey, her neyse, havadan bulaşıyordu…

 

 

Nora Roberts, yüz elliden fazla romanıyla, Amerika’nın en çok satan yazarıdır ve toplamda tam 116 hafta boyunca New York Times’ın en çok satanlar listesinde bir numarada kalmıştır. İlk romanını 1981 yılında piyasaya çıkaran Roberts’ın dakikada 21 adet kitabı satılmaktadır ve kitapları bugüne kadar 35 ülkede okuyucunun beğenisine sunulmuştur.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735894

ISBN : 978-605-173-589-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak