Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Okyanus Tutsakları

Okyanus Tutsakları

Orijinal Adı : Abduction

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Robin Cook

Çevirmen : Selim YENİÇERİ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 360

Çıkış Tarihi : Mayıs 2001

14.75
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Deniz dibi araştırmaları yapan bir denizcilik şirketinin başkanı, jeofizikçi olan genç bir kadın, emekli bir deniz subayı ve ilkel dürtülerini kontrol etmekte zorlanan iki maço dalgıç, minik bir denizaltıyla Atlantik Okyanunusu'nun dibinde bir gözlem yapmaya giderken, hayal bile edemeyecekleri bir dünyada bulurlar kendilerini.
Ancak sevginin, dostluğun, güzellik ve estetiğin egemen olduğu, insan ruhunun hiçbir zaman "öz"ünü kaybetmeden sonsuza kadar yaşayabileceği, her türlü mücadelenin yaşamın dışına atıldığı bu cennet, aslında insanın doğasına aykırı olabilir mi? İnsanı canlı kılan şey başarı kazanma mücadelesi mi? Mutlu olabilmek için mutsuzluğu bilmek şart mı?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312905

ISBN : 975331290-3

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sertaç

Bence Okyanus Tutsakları'nı okuyan herkes bence gerçek insan doğsının nasıl olduğunu ibret ile izleyecektir. Eğer tüm dünya insanları Interterra insanları gibi olsaydı, o zaman gerçekten bu dünyada hiçbir zaman şiddete gerek kalmazdı. İşte o anda gerçek insan, gerçek doğasına kavuşmuş olurdu.INTERTERRA İÇİN!!!