Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Okulda Tuzak

Okulda Tuzak

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Sema Maraşlı

Editör : Erim BİKKUL

Sayfa Sayısı : 173

Çıkış Tarihi : Ocak 2006

Kitap Hakkında


Sınıf başkanlığı seçimlerinde hem başkan hem de başkan yardımcısı sürpriz isimler arasından çıkmıştı. Sınıf başkanı İrem sessiz sakin, orta halli bir öğrenciydi; yardımcısı seçilen Yavuz ise tam aksine iriyarı, enerjik, yerinde duramayan ve çalışkan bir çocuktu. Yavuz, bir kızın yardımcılığını üstlenmeyi bir türlü kabullenemiyordu. Bu yüzden İrem'i görevinden vazgeçirebilmek için ona her türlü oyunu oynamaya karar verdi. Artık savaş başlamıştı...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753318280

ISBN : 975-331- 828-6

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


samet mollaoğlu

arkadaşlar kitabı okumuş birisi varsa lütfen özetini yazabilir mi ?

irem

benim adımda irem vealt komşumuzun oğlunun adıda yavuz ve süper bi kitap kesinlikle alıcam ...

melike buse

bu kitaba bayıldım müthiş hele ermaya bayılıyorum gözdenin vazgeçmeyişine vede iremin sabrına bayıldım :):):)

Furkan Nazmi

Kitabı okudum çok zevkli ve akıcı Hele Selim Olunca :D

sena

kitabı okudum 2 günde bitirdim. yaa öncelikle kitapta kötü alışkanlıkların kötü olduğundan bahsediyoo o nedenle çok beğendimm.ayrıca bu kitap hem öğretici hem de eğlenceliii hjerkese tavsiye ederim...bu arada sema maraşlıyı çoook tebrik ediyorummm:)))))

merve nur

bu kitaba bayıldım:)))kitabı aldığım gün bitirdim :D anlatımı çok güçlü ve akıcı sema maraşlı'ya teşekkür ediyorum:D bu kitabı herkese tavsiye ederim:))

Furkan Eralp

Kesinlikle harika bir kitap:) Ben aslında eskiden kitap okumayı pek sevmezdim. Ta ki bu harika kitabı okuyana kadar:) Bu kitap bana kitap okumayı sevdirdi:) Gerçekten, bu güne kadar okuduğum en harika kitap oldu benim için:) Yazan kişiye hayranım:) Böylesine güzel bir kitap yazdığı için:) Kendi istediğimle okuduğum, beni kitaba sürükleyen, heyecanlandıran, güldüren, yani kısacası beni eğlendiren ilk kitap oldu:) Ve kesinlikle anlatımı çok güzeldi:) Çok teşekkürler Sema abla:) Yazdığın bu harika kitap için:) Kesinlikle 5 yıldızı kuşkusuz hakediyor bence:)