Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Okul Öncesi Eğitimde Üniteler, Belirli Günler Ve Haftalar

Okul Öncesi Eğitimde Üniteler, Belirli Günler Ve Haftalar

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Nursel Uyar Dalkılıç

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 388

Çıkış Tarihi : Ocak 1999

Kitap Hakkında


Değerli Eğitimciler,
Bu kitap, konuları hazırlarken hatırlamakta güçlük çekeceğiniz, ancak bildiğinize emin olduğum etkinlik örnekleriyle hazırlandı. Kitabımda yer alan etkinlik örneklerinin tamamı eğitimcilik yaptığım süre içerisinde tarafımdan uygulanmış olup, eksikleri giderilmiş eğitim örüntülerinden oluşmaktadır. Kitabımızda Milli Eğitim Programı'nda yer alan konulara yer verilmiş ve A'dan Z'ye bütün etkinlik örnekleri sizlerin kullanımına sunulmuştur.
Sevgili Anne Babalar,
Kitabımız çocuklarımızın okulda öğrendikleri şarkıları, şiirleri, parmak oyunlarını onlarla paylaşabilmeniz için sizi de unutmadı ve her bölüm özenle sizlerin kullanımına sunuldu. Ünite başlıkları çocuğunuzun mırıldandığı şarkının sözlerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Yoğun çalışma temposu içinde çocuğunuzla birlikte evde yapabileceğiniz birçok etkinliği de kitapta bulabileceksiniz.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311960

ISBN : 9753311966

Boyutları : 136x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


esra

Öncelikle böyle bir kitabı bizlere kazandırdığınız için teşekkür ederim. Ancak konular tam ele alınmamış, etkinlikler ve anadili etkinlikleri eksik. Çocukların yaş ğruplarına göre etkinlikler ayrılmamış.. Yine de elinize sağlık