Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Okul Gezisi Ve Kısa Mesaj

Okul Gezisi Ve Kısa Mesaj

Orijinal Adı : SMS und Currywurst

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Joachim Friedrich

Çevirmen : Erim BİKKUL

Sayfa Sayısı : 165

Çıkış Tarihi : Aralık 2004

Kitap Hakkında


Philipp, birdenbire çocukluk arkadaşı Kathrin'le sevgili oluvermişti. Chris ise ne yaparsa yapsın, uzun süredir aşık olduğu Jenny'den bir türlü yüz bulamıyordu. Bu arada bilgisayar kolu bünyesinde Berlin'e bir okul gezisi yapılması kararlaştırıldı. Bu, Kathrin'le Philipp'in ilk ayrılıkları olacaktı. Chris açısından ise bu gezi Jenny'ye kur yapmak için eşsiz bir fırsattı. Jenny ise kendi planlarını gerçekleştirmenin peşindeydi.
Kısacası gezide iki kafadarın başına gelmedik kalmadı.
Daha önce "Yaşasın Mesajım Var!" isimli kitapta maceralarını okuduğumuz Chris ve Philipp, bu kitapta da bizi kâh güldürüp kâh heyecanlandırmaya devam ediyorlar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753316552

ISBN : 975331655-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hazal

Bence çok hoş bir kitaptı.İyiydi yani.Tam gençlik kitabı.Epsilon Genç serisini çook seviyorum ! Aşkıma selamlar...

hayat

Ben ilk olarak birinci kitap yaşasın mesajım varı okumuştum onu o kadar çok beğendim ki ikinci kitabı hep merak ettim sonunda okuma fırsatım oldu süper bir kitap çok çabuk bitirdim ilki kadar güzel.

ÇAĞLA KARTAL

Epsilon gençlik kulübünde yanılmıyorsam Joechim Friedric'in bu ikinci kitabı ama serideki diğer kitaplar kadar sevmediğimi söylemeliyim Brigitte Blobel, Rosie Rushton, Louise Rennison veya Cathy Hopkins'in kitaplarını tercih ederim kötü demiyorum ama çok da başarılı değil bence:)))

Alara Özsoy

Olaylar yavaş ilerledi. Chris Jenny'i sevdiğini kendisi söyleseydi çok daha iyi olurdu. Çok süper bir kitap diyemeyeceğim ama yine de güzel.

ÖZNUR CANAN

24 saat içinde bitirdim. İçinde hem heyecan, hem aşk var. Bence hayatın gerçeklerini yansıtıyor. Eminim ikinci kitapta bunun kadar güzeldir. En kısa zamanda okucam. Bu serinin devamının gelmesi dileğiyle...

ECE UZLU

İlkini okudum ve bayıldım eminim ki bu da süperdir.

pınar ateş

Bence eleştirilecek bir tarafı yok çok güzel olmuş. Kitapta emeği olan herkese çok teşekkür ederim bu kitap için.

barış

Bugün aldım,23.sayfadayım...ben yaşasın mesajım var'ı da büyük zevkle okuyup bitirmişştim.Bunun da güzel olduğundan eminim...(LGS ye hazırlanan arkadaşlara başarılar bu arada :)

nurbanu atış

Güzel bir macera ve aşk kitabı. İyi bir gençlik kitabı olmuş. Ancak daha iyileri de olabilir diye düşünüyorum. Kitabı okuduğunuzda kendinizden bir şeyler olduğunu göreceksiniz.