Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Öğretmenler İçin Öğrenci Psikolojisi

Öğretmenler İçin Öğrenci Psikolojisi

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Füsun Ataç

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Temmuz 2001

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Öğretmenler, öğrencilerinin psikolojik sorunlarının karmaşık yapısı karşısında şaşırmakta, konuyla ilgili bilgileri yeterli olmadığı için bunları çözüme ulaştıramamaktadırlar. Bu nedenle cesaretleri kırılmaktadır. Ancak günümüzde öğretmenler öğrencilerini anlamak, duygusal sorunları olan çocukların okula uyum sağlayamayacaklarını bilmek zorundadırlar.
Çünkü okula başlayan çocukların bazıları daha önce, bazıları da öğrenim süresi içinde gerçekten profesyonel psişik bir terapiye ihtiyaç duymaktadır. Kitabın amacı, öğretmenlere öğrencilerinin sorunlarını tanıma ve tanımlama konusunda yardımcı olmaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313353

ISBN : 975331335-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hatice

kitabı 63. sayfaya kadar okudum.eğitim fakültesinde okuyanlar için de hazırlayıcı kitap hazırlanabilir.sonraki düşüncelerimi aktarırım.örneklere daha fazla yer verilebilir.lise öğrencisini deney olarak alın

selvinaz öztürk

Sn.Psikolog Füsun ATAÇ'ın yazmış olduğu "Öğretmenler için öğrenci Psikolojisi" kitabını büyük bir dikkatle okudum. Ben öğretmen değilim henüz anne de değilim ama bu kitabı okuduktan sonra ilkokula başlayan yeğenime daha çok yardım edebildiğimi gördüm. Bu ve bunun gibi ruhsal eğitimle ilgili kitapları tüm yetişkinlerin okuması gerek diye düşünüyorum. Yazan ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.