Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

O Yaz

O Yaz

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lisa Kleypas

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Mart 2010

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Epsilon okurlarının Benimle Kal adlı romanıyla tanıştığı, dünyaca sevilen yazar Lisa Kleypas bu kez O Yaz ile okurlarına yeniden merhaba diyor.
Her şeyin bir yaz gecesi başladığı roman,
tıpkı yazarın ilk romanı gibi bir solukta okunacak!
Gerçekten yetenekli bir öykücü. Publishers Weekly
Londra sosyetesine giren dört genç kızın ortak bir amacı vardır: Tüm kadınsı yönlerini ve çekiciliklerini kullanarak kendilerine birer koca bulmak.
Annabelle Peyton ise ailesini felaketten kurtarmanın tek yolunun, soylu bir genç adamın kendisine evlenme teklif etmesini sağlamak olduğunu düşünmektedir. Bunun için güzelliğini ve zekasını sonuna kadar kullanmakta kararlıdır. Ancak Annabelle'in en büyük hayranı, zengin ve güçlü Simon Hunt genç kızın aklını çelmekte ve onun duygularına karşı koymasını güçleştirmektedir.
Arkadaşları, Annabelle i Simon dan uzakta tutmak için uğraşırlar ve ona uygun gerçek bir beyefendi bulmaya çalışırlarken, bir yaz gecesi her şey değişir. Annabelle, aşkın en tehlikeli oyun olduğunu keşfeder.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822671

ISBN : 9789944822671

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


merve

çok fazla yazım hatası vardı karakterlerin adları yanlış yazılmıştı yani hatasız 1 sayfa yoktu.. çok kötü hissettirdi bu durum onun dışında serinin diğer kitabını almak istiyorum ama o da böyledir diye çekiniyorum

Jülide

Serinin diğer kitaplarını okuma şansımız var mı?

arzu

Diger kitapların aksine bir leydi ve zengin fakat asil olmayan yakışıklı bir adamın hikayesini anlatıyor.Gercekten mükemmeldi.Cok begendim.

seda

Lütfen serinin diğer kitaplarını da bir an önce yayınlayın Lillian Daisy ve Evangeline'nin maceralarını da okuyalım.Sabırsızlıkla bekliyorum

bilgegenç

akıcı anlatımıçok güzeldi.

selina

1 gecede bitirdim ,güzel bir kitaptı,yazım hataları vardı ,bazı yerleri bir kaç kere okumak zorunda kaldım anlamak için..sanırım buda seri,umarım devamı gelir..

Fatmanur KÜÇÜK

nasıl bir kitap olduğunu merak ediyorum herkes tavsiye ediyorsa almayı planlıyorum.:D

Özge

Artık neredeyse tamamı cinsellikten ibaret dönem romanları arasında,dikkat çekecek kadar eğlenceli ve kaliteli bir kitap.Lütfen Lisa Kleypes kitaplarını çevirmeye devam edin.Ayrıca bu kitapların aynı zamanda seri olduğuna da dikkatinizi çekmek isterim.

ulku kok

Kitaba dün sabah başladım. Akşam bitirdim. kitabı genel olarak beğendim. Judith kitaplarından sonra biraz hafif geldiğini söyleyebilirim. Ama zevkle okudum. Keşke yazım hataları kişi isimlerinin hataları olmasaydı daha çok memnun olurdum. Bu konuya bir el atılmasını rica ediyorum. Son okuduğum kitaplarda bunu sıklıkla görüyorum. Bu kitapta daha fazlaydı..Simon karakterine ve kızların dostluğuna bayıldım.. Tavsiye ederim.

Sevgi

Bu kitap gerçekten güzel. Karşılıksız seven Simon'un azmine hayran oldum. Yalnız okurken yapılan yazım yanlışları dikkatimi dağıttı. Biraz daha özen gösterilmesi gerekir diye düşünüyorum. Sanki biraz acele ve çok hızlı bir biçimde yayınlanmış izlenimi aldım. Tüm bunlara karşın güzel, okunası bir kitaptı.

MELDA

GÜZEL BİR AŞK HİKAYESİ İDİ. FAKAT KELİME HATALARI ÇOK FAZLA YAPILMIŞ. ÇEVİRİ YAPILIRKEN DAHA FAZLA ÖNEM VERİLMELİ İDİ. ÇOK ÇOK FAZLA HATALAR GÖZÜME ÇARPTI. BİR OKUYUCU OLARAK BU TÜR HATALAR HOŞUMA GİTMİYOR. ÇEVİRİLDİKTEN SONRA TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMİYOR MU ACABA KİTAP?

gülşah

son cümleyi okuduğumda buruk bir tebessümle kapattım kitabı. 1 gecede bitirdim ki inanın merakınızdan bırakamayacaksınız. yazarın ilk kitabını okuyamamıştım ama yarın ilk işim benimla kal isimli kitabı almak olacak. gerçekten bay ve bayan hunt mükemmel bir çitf olmuş ve yaşadıkları çok güzel bir dille anlatılmış.. teşekkürler epsilon ve devamını bekliyoruz..

neslihan

bencede süperdi ilk kitabı

Neslihan

Yazar muhteşem kitabı hemen ısmarladım diğer kitabını da aldıysan ne demek istediğimi bilirsiniz okuyunca da hemen yazarım. Teşekkürler EPSİLON Okumaya devam Sevgiyle kalın