Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

O Gecenin Ardından

O Gecenin Ardından

Orijinal Adı : After The Night

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Linda Howard

Çevirmen : Aslı Tümerkan

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Nisan 2011

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Geleceği görmek ister miydiniz? Peki ya insanların düşüncelerini okuyabilmeyi? Yanıtlamadan önce bunu bir kez daha düşünün, bedeli sandığınızdan da ağır olabilir. Linda Howard bu romanında sizi gerçekliğinizden koparacak, belki de keşkelerle süslediğiniz bir aşkı yeniden sorgulamanızı sağlayacak. Geçmişten kaçış yok peki ya yarınlardan? Umut etmek ya da direnip yalnızlaşmak... Tercih sizin...
Sevgili okuyucu;
Bütün kitaplarım arasında O Gecenin Ardından en sevdiklerimden biri ve Faith Devlin ile Gray Rouillard en sevdiğim iki karakterim. Faith güçlü, gururlu ve korkusuz. Gray ise ah, o inanılmaz derecede seksi. Faith'in, annesini ve Gray'in babasını içeren korkunç skandal hakkındaki gerçeği arayışı merak uyandırıyor. Bunun üzerine Güney ateşi de eklenince elden düşmeyecek bir kitap çıkıyor ortaya.Umarım O Gecenin Ardından'ı beğenirsiniz.
Sevgilerimle,
Linda Howard

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824040

ISBN : 9789944824040

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

ilk başlarda Faith'in ailesi delirtti beni, okudukça çıldırdım ama neyseki Faith sıyrıldı aralarından.. Linda Howard'ın her kitabı güzel cidden.. kitabın arkasında yazarın favori kitabı olduğu yazıyor, Sweeney ve Kara Melek varken, bunu 1 numara yapmam ama, yazarın kitabı ne diyelim=) bide Linda Howard sizin mi yoksa Martı'nın mı yazarı çözemedim.. gerçi farketmez ne kdr çok Linda o kdr çok ii kitap demek=) ..***..

Zeliş

Kitabı çıktığı ilk günlerde aldım.ama okumaya kıyamıyorum okuyacağım bitecek sonra bekle ki yenisi çıksın Linda'nın tüm kitaparını okudum ama Epsilondan çıkanlar çevirisi olsun kitap seçimleri olsun harika umarım yakın zamanda yenisi çıkar bu kitabı ilk bir kaç sene önce mutfaktakilerde görmüştüm daha yeni çıktı lütfen bizleri bu kadar bekletmeyin sevilen yazarları daha sık çıkartın. ayrıca Nora Roberts'den Eve Dallas sabırsızlıkla beklediğim bir diğer kitap.ve Judith ve Julie işte benim dört yapraklı yoncam.

Neslihan

Merhaba; Gerçekten çok güzel, okudukça içinde kaybolacağınız, kendinizi konuya ve olaylara kaptıracağınız bir roman. Yazarın tüm romanlarını okudum. En çok bu romanını "Kara Melek" ve "Sweeney" romanlarını çok güzel buldum. Olaylar kadın kahramanın gözünden anlatılıyor. Çocukluğunu berbat bir aileye sahip olduğu için hiç yaşayamamış. Ahlaksız, hırsız, düzenbaz ve alkolik kardeşler ve büyükler çevresine toplanmış kasaba halkı onlardan nefret ediyor, o ise bütün herşeye göğüs gererek büyümeye çalışıyor. Erkek kahraman ise aristokrat, zengin, ama sevgisiz bir ailenin çocuğu. Olaylar o kadar hızla gelişiyor ki, aileler birbirine giriyor. Arada kalanlar ise çocuklar. Ve tarifi imkansız nefretle başlayan büyük bir aşk. Süprizlerde dolu olaylar. Sakın kaçırmayın. Yazarın diğer kitaplarını da okuyun. Alev Alev adlı kitabına yeni başladım. Okumaya devam. Sevgiyle kalın.

ezgi

epsilon yayınevine teşekkürü bir borç bilirim.Çevirileriniz çok iyi başka yayınevleri de yazarın kitaplarını çevirmiş fakat çevirileri çok kötü,akıcılık yok.Linda Howard'ın kitaplarını daha çok okumak isteriz.En kısa zamanda yenilerini bekliyoruz lütfen bu işi başka yayınevlerine bırakmayın.

retrosever

Kitap bir harika ..''Sweeney '' ''Hep Senin Yanındayım'' gibi çok sevdiğim 2 kitabın yazarı olan Linda Howard beni gene hayal kırıklığına uğratmadı. Faith ve Gray bu 2 karakterede bayılacaksınız. Aralarında geçmişten kaynaklanan gerilim ve cayır cayır bir aşk var. Tekrar tekrar okuyacaklarınızdan olacak...

yaren

Muhteşem bir romandı.Ben çok beğendim.Linda howardın diğer romanlarınıda okumuştum ve çok beğenmiştim.Bu romanıda harika.Okumanızı tavsiye ederim.Lütfen diğer romanlarıda çabuk çıksın.