Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Nüve

Nüve

Orijinal Adı : The Core

Kategori : Dünya Edebiyatı > Sağlık

Yazar : Peter V. Brett

Çevirmen : Nur Eren

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 816

Çıkış Tarihi : Ekim 2019

114.50
New York Times çoksatan yazarı Peter V. Brett, 21. yüzyılın en yaratıcı fantezi serilerinden biri olan İblis Döngüsü’ne son noktayı unutulmaz bir şekilde koyuyor.

Kitap Hakkında


Öteden beri, kana susamış iblisler gece olmasını bekleyerek kendilerini korumak isteyen insan ırkını, dört bir yana dağılmış ve yarı unutulmuş sihre muhtaç ettiler. Sonra iki kahraman ortaya çıktı. Kardeş kadar yakın ama acı bir ihanetle ayrılmış iki adam. İblislerle yumruklarıyla savaşabilmek için tepeden tırnağa güçlü sihirli sembollerle kaplı, Dövmeli Adam olarak bilinen Arlen Bales ve sihirle muhafazalanmış silahlarla donanmış, kendine Kurtarıcı diyen Ahmann Jardir. Her ikisi de insanlığın iblislere karşı son savaşında rol alacaktı.

 

Şimdi son savaş kapıda. Arlen, Jardir ve Arlen’in eşi Renna tutsak aldıkları iblis prensi her şeyi sona erdirmek için aşağıya, Nüve’ye götürmeye uğraşıyor ve tükenmez ordular doğuran İblislerin Annesi’ni yok etmeye çalışıyor. Yüzeydeki Leesha, Inevera, Ragen ve Elissa ise arkadaşları kötülüğün merkezine doğru çaresizce ilerlerken, insanoğlunun sonuna kadar dayanabilmesi için canlarını dişlerine takıyor.

 

“Tatmin edici... Muhteşem bir seriyi tamamladığı için Peter V. Brett’e teşekkürler.”

-SFFWorld

 

“Tam anlamıyla bağımlılık yapıcı... Bu heyecan verici macera, şüphesiz Brett’in en büyük başarısı.”

-Bookreporter

 

“İlham verici, sürükleyici ve bağımlılık yapıyor; Yüzüklerin Efendisi’nden bu yana en önemli ve sinematik epik fantezi.

-Paul W. S. Anderson, Alien vs. Predator filminin yönetmeni

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736297

ISBN : 978-605-173-629-7

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak