Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Noel'de Ölüm

Noel'de Ölüm

Orijinal Adı : Holiday In Death

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Zeynep ERKUT

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 294

Çıkış Tarihi : Haziran 2006

24.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Kimsenin yalnız olmaktan hoşlanmadığı Noel dönemi, New York'un en havalı eşleştirme servisi 'Size Özel' için, yalnız kalpleri bir araya getirmenin tam zamanıdır. Ancak Teğmen Eve Dallas, bir seri katili yakalamaya çalışırken, çok vahim bir şey keşfeder: Katilin bütün kurbanlarının izi 'Size Özel'e uzanmaktadır. Cinayetler devam ederken, Eve gerçek aşkı arayan yalnız insanların dünyasına girmek ve onları bir sonraki kurbanını arayan katilden korumak için büyük çaba harcar. Bu çaba, yardımcısı Peabody, dosta Feeney ve kocası Roarke'un desteğine rağmen, Eve'i kaçmaya çalıştığı geçmişi ve insanoğlunun karanlık iç dünyasıyla yüzleşmek zorunda bırakır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753319249

ISBN : 975-331-924-X

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Hande A.

Her bir seride ayrı bir tat var.Ama bunda Roarke ve Eve aşkının da etkisi kesinlikle fazla:) Noel'de Ölümde, yazarın diğer kitapları gibi muhteşemdi..Nora Roberts hayranı olarak kesinlikle daha fazla kitabın çevrilmesini dört gözle bekliyorum..

fatma eranıl

Serinin yayımlanmış olan bütün kitapları harika bence herkesin okuması gereken bir seri sürekleyici... Kindarda ölümün çıkmasını heyecanla bekliyorum.

cido

Her zamanki eve Dallas polisiyesi yani mükemmel macera. Aşk macera ve şüphe dolu bir macera. Eve Dallas?ın polisliğine Roarke?nin aşkına ve kitaptaki her şeye rağmen ki duygusallık ve espritüelliğine hayranım keşke bu seri devam etse.