Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Nobel Ödülü Nasıl Kazanılır

Nobel Ödülü Nasıl Kazanılır

Orijinal Adı : How to Win a Nobel Prize

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Barry Williams & Lorna Hendry

Çevirmen : Enis Köksaldı

Editör : Mert Doğruer

Sayfa Sayısı : 184

Çıkış Tarihi : Mart 2020

44.50
Genç bilim meraklıları, zamanda yolculuk edip dünyayı gezerek ödüllü bilim insanlarıyla tanışmaya hazır mısınız?

Kitap Hakkında


On yaşındaki Mary kendini bildiğinden beri Nobel Ödülü kazanmak istiyor. Evinde kendine özgü deneyler yapmaya bayılıyor. Gerçek bilim insanlarının nasıl insanlar olduğunu da çok merak ediyor.
Mary bir gün yanlışlıkla, Nobel Ödülü kazananların gizli toplantısına giriyor. Orada bulunan Dr. Barry Marshall, Mary’ye bunu kimseye söylememesini tembihleyerek onu hem zamanda hem de dünyanın çeşitli yerlerinde yolculuğa çıkarıyor ve birçok önemli, göz kamaştırıcı buluşa imza atan bilim insanlarıyla tanıştırıyor. Albert Einstein’la uzay ve zaman, Marie Curie’yle radyasyon, Alexander Fleming’le penisilin ve Aziz Sancar’la fotoliyaz hakkında konuşuyorlar.


Nobel Ödüllü yazar Barry Williams, bilimi ustalarıyla öğretirken, kendi evinizde yapabileceğiniz eğlenceli deneyler de sunuyor!


“Marshall ve Hendry sürükleyici bir öykü anlatmakla kalmıyor, aynı zamanda bilgilendirici bir altyapı ile ilginç deneyler de sunuyor… Geleceğin bilim insanlarına şiddetle tavsiye olunur.”
-Books+Publishing

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736747

ISBN : 978-605-173-674-7

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar