Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Nefret Mektupları

Nefret Mektupları

Orijinal Adı : Hate Notes

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Vi Keeland, Penelope Ward

Çevirmen : Tuba Özkat

Editör : Yasemin Büte

Sayfa Sayısı : 336

Çıkış Tarihi : Haziran 2021

54.50
Her şey mavi bir kâğıda yazılmış gizemli bir mektupla başlar…

Kitap Hakkında


Charlotte Darling yıkılan hayalleri ve umutlarıyla birlikte daha kutusundan bile çıkarmadığı gelinliğini satmak için bir ikinci el mağazasına geldiğinde kaderinin değişmek üzere olduğunun farkında değildir.
 
Mağazada eski bir gelinlik dikkatini çeker. Gelinliğin etek kısmına bir aşk mektubu iliştirilmiştir…
 
“Hayallerimi gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim…”
 
Charlotte bu hikâyenin nasıl burada sonlandığını merak ederek bu mektubun peşine düşmeye karar verir. Charlotte, buna cesaret etmezse bu duygu yüklü mektubun yazarının terk edilmiş, kibirli, şüpheci ve hükmetmeyi seven bir adama ait olduğunu öğrenemeyecektir. Ama kader onları bir araya getirir ve kaderin onlar için gizli planları vardır. Dahası, aralarında başlayacak bu yeni hikâye birbirlerinin yaralarını sarmaya yetecek midir?
 
"Bu tatlı, eğlenceli hikâyede yazarlarımız Keeland ve Ward, kalemlerini konuşturmuşlar. Kesinlikle romantik bir hikâye."
 —Publishers Weekly
 
"Nefret Mektupları eğlenceli, duygusal ve ateşli bir roman."
 —Harlequin Junkie
 
"Okunması gereken bir hikâye… Nefret Mektupları’nın ilgi çekici, eğlenceli ve ciddi derecede seksi bir aşk hikâyesi barındıracağını biliyordum ve öyle de oldu. Beklemediğim şey, her anlamda beni harekete geçiren ve duygusal anlamda içime işleyen hikâyeydi." —USA Today's Happy Ever After

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739076

ISBN : 978-605-173-907-6

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar