Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Nefes Egzersizleri

Nefes Egzersizleri

Orijinal Adı : Breathing Gymnastics with Covid-19

Kategori : Dünya Edebiyatı > Sağlık

Yazar : Dr. Anna Shumeiko & Nataliya Borisova

Çevirmen : Mutlu Zengin Çetin

Editör : Selcan Karabulut Tat

Sayfa Sayısı : 132

Çıkış Tarihi : Şubat 2022

34.50
Beden nasıl gözlemlenir ve verdiği sinyaller nasıl anlaşılır?
• “Beden-beyin” geribildirimini sağlamak nasıl öğrenilir?
• Gerginlik ve rahatlama birbirini nasıl doğru şekilde izler?
• Solunum sisteminin savunma mekanizmaları nasıl güçlendirilir?

Kitap Hakkında


Bu soruların cevaplarını bilmek, kendimizi ve vücudumuzu daha iyi tanımamızı sağlar ve herhangi bir sağlık sorununu erken teşhis edebilmek için oldukça faydalıdır. Sağlık durumunuzu kontrol etmeyi öğrenerek bir hastalığı başarılı bir şekilde atlatabilmek, olabilecek en kısa sürede iyileşmek ve normal hayat ritminize geri dönmek için önemli bir bilgi kaynağına sahip olursunuz. Peki, bu soruların cevabı nerede gizli? Cevap aslında çok basit: Doğru nefes almak.

 

Solunum egzersizleri gaz değişimini, metabolizmayı, kan dolaşı-mını, lenf drenajını ve enerji dağılımını kontrol etmeye olanak sağlar. Sağlığınızı korumak, aktif uzun bir yaşam sürmek ve hastalık daha başlamadan önlemlerinizi almak istiyorsanız Nefes Egzersizleri alıştırmalarını uygulamalısınız.

 

Solunum egzersizlerinin maksimum etkiyi sağlaması için azimli ve uygulaması kolay bir program sunan Nefes Egzersizleri, herkesin uygulayabileceği önleyici tedbirler öneriyor. Yazarlar temel olarak ilaç kullanmadan, doğru hareketler ve doğru solunumla sağlığın nasıl korunabileceği konusuna odaklanıyor. Yöntemsel rehber niteliğindeki bu eserde, doğru nefes almak ve bazı hastalıkları tedavi etmek için adım adım hazırlanmış programlar bulacaksınız. Bu programları uygulayarak hem daha sağlıklı bir bedene kavuşabilir hem de bağışıklığınızı güçlendirebilirsiniz.
 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140686

ISBN : 978-625-414-068-6

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar