Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Ne Zaman Geleceksin?

Ne Zaman Geleceksin?

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Susane Colasanti

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Temmuz 2010

17.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Büyüdük artık ve hiçbir şey çocukluğumuzda düşlediğimiz gibi değil. Her şeyin farklı bir anlamı var Hayat, çocukken güzelmiş insanın gözüne. Büyüdükçe karamsar oluyorsunuz, acemileşiyorsunuz insanların karşısında. Kolay olmasını dilediğiniz zamanlarda hayat hiç de kolay değil...
Marisa nın hayatında da durumlar aynı. O sinirli biri ve sinirli olduğu sürece insanlarla anlaşması da güç. Tabii bunu değiştirmek için uğraşır. Bir yandan da beklenti içindedir; sevinçler, başarı, huzur vs Ama onu en çok bekleten şey AŞKTIR.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823036

ISBN : 9789944823036

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


tugce

Kitap çok yalın çok sade ve anlatılması gerekenler çok kolay bir şekilde anlatılmış. Söylenicek söz yok bence. Bazı insanlara 'liseli bir kızın normal hayatı' gibi gelebilir ama ben öyle düşünmüyorum.Çok yerinde mesajlar verilmiş bize özellikle.. Gençlere..

aslı

konusunu ilk okuduğumda ilgimi gerçekten çekiceğini biliyordum çünkü kitabın bazı açılardan beni anlattığını farkettim okuduğumda da haklı çıktığımı anladım kitapta hem aşık olmanın güzelliğini hemde hayatımızda yaşadığımız olayların kırgınlıkları anlatılıyor bence harikaydı herkeze tavsiye ederim ;)

Buse

kitabı aldıktan 3 gün sonra bitirdim gerçekten çok güzeldi tüm arkadaşlarım benden sonra okumak istedi buna coğrafya öğretmenimde dahil çünkü hep elimden düşürmedim :)

hekim

mrb ya nebilim sanki bu kitap bnm için yazılmış bir kitap die niteliorum ençokta şu bölümü Büyüdük artık ve hiçbir şey çocukluğumuzda düşlediğimiz gibi değil. Her şeyin farklı bir anlamı var Hayat, çocukken güzelmiş insanın gözüne. Büyüdükçe karamsar oluyorsunuz, acemileşiyorsunuz insanların karşısında. Kolay olmasını dilediğiniz zamanlarda hayat hiç de kolay değil... Marisa nın hayatında da durumlar aynı. O sinirli biri ve sinirli olduğu sürece insanlarla anlaşması da güç. Tabii bunu değiştirmek için uğraşır. Bir yandan da beklenti içindedir; sevinçler, başarı, huzur vs Ama onu en çok bekleten şey AŞKTIR.

Fatmanur

Ama Yine de GüzeL oLduğunu Düşünüyorum....