Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir

Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir

Orijinal Adı : Le Jour Où Les Lions Mangeront de la Salade Verte

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Raphaëlle Giordano

Çevirmen : Mehmet Arif Taşkıran

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 320

Çıkış Tarihi : Haziran 2020

58.50
TÜM DÜNYADA 3 MİLYONDAN FAZLA OKURA ULAŞAN
İKİNCİ HAYATIN TEK BİR HAYATIN OLDUĞUNU
ANLADIĞINDA BAŞLAR’IN YAZARINDAN
YEPYENİ BİR ROMAN

Kitap Hakkında


Romane Gardener otuzlu yaşlarında, Paris’te yaşayan, hayata bağlı bir kadındı. Geçmişinde birkaç kişi tarafından ruhu âdeta tüketildikten sonra kendini insan davranış bilimi ve gelişimine adayarak Davranış Akademisi’ni kurdu. Burada “tüketme” özelliklerine –benmerkezcilik, karşıdakini dinlememe, öfke problemi, güç tutkunluğu, empati ve saygıdan yoksunluk vb.– sahip kişilere sonunda zehirli davranışlarından arınacakları, mutluluğu bulacakları, ilişkilerini düzeltecekleri bir program sunuyordu. 

 

Davranış Akademisi’ne başvuran yeni grupta ilginç kişiler vardı ve Romane onları tüketme davranışlarından arındırmak için sabırsızlanıyordu. Ancak gruptan biri, genç kadın için âdeta bir meydan okumaydı: Yakışıklı, egoist, zengin ve çekici bir işadamı olan Maximilien Vogue. Romane’ın bu kendini beğenmiş işadamını yola getirmek için bir hayli uğraşması gerekiyordu ancak ikili arasındaki müthiş çekim, işleri hiç de kolaylaştırmayacaktı.

 

“Raphaëlle Giordano’nun bu yeni romanı size kendinizi çok iyi hissettirecek!”

-Elle

 

“Günümüzde herkesin hayatında var olan karakterlerden bir kurgu yaratan Giordano, bu romanıyla okurlarına umut dolu mesajlar veriyor. Okuduktan sonra kendinizi iyi hissedeceğiniz bu romanda bir de şu mesaj saklı: Mutluluk işte hemen orada sizi bekliyor, tabii ulaşmayı bilir ve denerseniz.”

-Le Figaro

 

“Raphaëlle Giordano bu terapi etkisi yaratan romanıyla dünyayı daha ılımlı ve samimi bir yer yapmayı deniyor.”

-Le Parisien

 

Yaratıcılık ve kişisel gelişim uzmanı, yazar ve ressam olan Raphaëlle Giordano’nun yaşamındaki en büyük tutkusu yaratmaktır. Estienne Uygulamalı Sanat Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra, Paris’te iletişim ajanslarında birkaç yıl çalışarak sözcüklere ve kavramlara olan tutkusunu geliştirdi. Psikolojiye ise küçük yaşta merak sardı, çeşitli eğitimler ve sertifikalar aldı ve böylece psikoloji onun başlıca uzmanlık alanı haline geldi. 

 

İlk romanı İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar ile çok sevdiği bir temaya kendisini adadı: Kişinin huzur ve mutluluğa giden yolu bulmak için kendisini dönüştürmesi sanatı. Mutluluk Sen Hayatını Değiştirince Gelir, yazarın ikinci romanıdır. Raphaëlle Giordano ile ilgili son gelişmeleri şu siteden takip edebilirsiniz: www.raphaellegiordano.com

 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737294

ISBN : 978-605-173-729-4

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar