Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mutlu Ölüm

Mutlu Ölüm

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Selim YENİÇERİ

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Ağustos 2005

24.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Çıplak Ölüm, Görkemli Ölüm ve Ölümsüz Ölüm'ü takip eden Mutlu Ölüm, Nora Roberts'ın 2058'de geçen, Eve Dallas Polisiyeleri dizisinin dördüncü kitabı. Heyecanlı bir cinayet romanı olmasının yanında, okurların merakla izlediği Eve-Roarke aşkını anlatmaya devam ediyor.
Parlak bir mühendis, ünlü bir avukat, tartışmalara konu olan bir politikacı, yüzlerinde mutlu bir gülümsemeyle intihar etmiştir. Hiçbir ortak yanı olmayan bu üç kişinin kendilerini öldürmek için hiçbir belirgin nedeni yoktur. Dördüncü intihara tanık olan Eve Dallas, bu ölümlere kuşkuyla bakmaktadır. Otopside, kurbanların beyinlerinde belirlenen minik yanıklar, kuşkularında haklı olduğunu ortaya koyar. Bu lekelerin nedeni genetik bir anomali midir; yoksa teknolojinin araç edildiği cinayetler mi söz konusudur? Eve'in soruşturması, onu sanal gerçeklik oyunlarının kışkırtıcı dünyasına sürükler. Bu dünyada zevk ve arzu yaratmak için kullanılan teknikler, zihni kendi yıkımını yaratacak bir silah haline getirebilir mi? Ve... Eve, Roarke ile yaşadığı mutluluğu da tehdit eden tehlikeli bir oyuna girer...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317771

ISBN : 975-331- 777-8

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Tuğba

Nora Roberts'ın bütün kitapları muhteşem. Ayrıca Nora Roberts hayranı olup bütün kitaplarını okumaktan dolayı sıkılan arkadaşlara bir yazar söylemek istiyorum. Bu yazarı çok sevdiğimiz Nora Roberts kendi sayfasında tavsiye ediyor. Aslında tavsiye ettiği bir sürü yazar var fakat bu yazarı kitaplarını bulabileceğiniz için söylüyorum.Aranızda mutlaka okuyanlar da vardır. Bu yazar Julia Quinn. Bu yazarın da süper kitapları var. Judith'deki tadı bu yazarda da alırsınız. Yüreğe söz geçmiyor ve Şahane bir kadının gizli günlüğü olarak iki kitabı çevrilmiş.Bu iki kitap ta retro tarzı kitaplardır (lordlar, markiler..dönemi). Ben şahsen ikinci söylediğimi daha çok beğenmiştim ama ikisi de çok güzeldir. Herkese Judith ve Nora kitaplarıyla dolu yıllar dilerim.

Yasemin KAHYA

Tek kelimeyle harika:) sabırsızlıkla serinin devamını bekliyorum:))

anita

Bence okuduğum macera ve aşk romanları arasında en iyisi bu seri ve mutlaka devam etmeli bence fakat bu serinin daha çevrilmemiş birçok sayısı var umarım bir an önce çevrilir bizde okuma imkanına kavuşuruz.

meryem dağlar

Eva Dallas serisinin dördüncü kitabı gelecekte geçen, ancak insan hislerini kahramanlarımızda yaşatan yazar her zamanki gibi harika. Nora Roberts?ın kitaplarını okumak, kitapçıları onun kitaplarını bulabilmek için dolaşmak benim için heyecan verici yayınlanan her yeni kitabını alıyorum. İnanın yazarın bir kitabını okumanız halinde, bağımlı olmaktan kendinizi alamıyacaksınız.