Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Müşteri.Com

Müşteri.Com

Orijinal Adı : Customers.com

Kategori : İş Dünyası

Yazar : Patricia B. Seybold, Ronni T. Marshak

Çevirmen : Ezgi Sungur

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 270

Çıkış Tarihi : Şubat 2001

Kitap Hakkında


Amacı elektronik ticarette başarılı olmanızı ve internet üzerinden para kazanmanızı kolaylaştırmak olan müşteri.com, her şeyin müşteriyle başladığı düşüncesinden yola çıkıyor.
National Semconductor, Hertz, Wells Fargo, American Airlines ve Amazon.com gibi başarılı organizasyonların stratejilerinden ve faaliyetlerinden örnekler veren kitapta doğru müşterileri hedeflemekten, müşteri sadakati yaratmaya, elektronik stratejisi oluşturmaya kadar pek çok konuya değiniyor.

müşteri.com elektronik ticaret için Web sitesi oluşturmayı düşünen, yeni teknolojileri en etkin şekilde kullanmak isteyen ve hepsinden önemlisi müşterilerin kendisiyle iş yapmasını kolaylaştırmayı önemseyen herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753312783

ISBN : 975331278-4

Boyutları : 155x225

Kapak Cinsi : Sert Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


sabri

Bu kitabın yeni baskısı çıkacak mı? Bu kitabı satın aldım fakt kaybettim. Ankarada aramadığım yer kalmadı. Acaba yayınevi bu kitabı tekrar basacak mı?

Fatih Topçu

Müşteri.com Kitabını ilk elime aldığımda gerçekten bana neler kazandırabileeceği hakkında hiçbir yorumum yoktu. Ama sayfaları teker teker çevirdikçe ve birçok örnek strateji ile karşılaştıkça kitaba daha sıkı sarıldım ve birçok dersler aldım. Şu anda kitabı 2. kez okumaya başladım.

Fatih Topçu / İstanbul

Müşteri.com kitabını ilk elime aldığımda gerçekten bana neler kazandırabileeceği hakkında hiçbir yorumum yoktu. Ama sayfaları teker teker çevirdikçe ve birçok örnek strateji ile karşılaştıkça kitaba daha sıkı sarıldım ve birçok dersler aldım. Şu anda kitabı 2. kez okumaya başladım.