Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Muhteşem Yaratıklar

Muhteşem Yaratıklar

Orijinal Adı : Beautiful Creatures

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Kami Garcia, Margareth Stohl

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 488

Çıkış Tarihi : Şubat 2013

Epsilon Video


Kitap Hakkında


Ortada bir lanet vardı.
Bir kız vardı.
Ve sonunda da bir mezar vardı.
Bense bunun farkında bile değildim.
BAZI AŞKLAR KADERDİR...
DİĞERLERİ İSE LANETLİDİR...

Bu roman Alacakaranlık çapında olay yaratacak.
-Teen Vogue -

Gatlin'de sürprizlere yer yoktu. Hiçliğin ortasında bir yerlerde duruyorduk.
En azından ben öyle olduğunu düşünüyordum, daha fazla yanılamazdım.
Lena Duchannes, bir Güney kasabası olan Gatlin'de yaşamakta olan kimseye benzemiyordu. Bir yandan güçlerini gizlemeye çalışıyor, bir yandan da ailesini nesillerden beri eline geçirmiş olan bir lanetle savaşıyordu. Devasa çalılılar, bataklıklar ve Güney'in unutulmuş mezarlıkları gerçeği sonsuza kadar saklamayı başaramayacaktı.
Ethan Wate Gatlin'den kurtulacağı günü iple çekiyordu. Rüyalarında gördüğü o hiç tanımadığı kıza âşık oldu. Lena kasabanın en eski ve en ürkütücü evine taşınınca, Ethan tarif edilemez bir şekilde ona doğru çekildiğini hissetti. Aralarındaki bağı anlamaya kararlıydı.
Hiçbir sürprizin yaşanmadığı Gatlin'de bir sır bile her şeyi değiştirebilirdi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823098

ISBN : 9789944823098

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

tarzı, kitabın anlatılış şekli, özelliklede ilk 100 sayfadaki konunun ilerleyişi feci şekilde Alacakaranlık ama kitap hem konu olarak, hemde yaratıcılık açısından Alacakaranlık'tan çok daha iyi.. büyüler ve kütüphane 10 numara =)) Amma ve Macon sevgili olmalılardı :P ..***..

Mine

Bence bu kitap ödül almalı, çünkü şu ana kadar okuduğum en iyi kitaplardan biriydi, ayrıca macerası hiçbir zaman eksik olmadı, kitaptan kopamadım ve sürükleyici anlatımı çok iyiydi böylelikle kitabı kısa süre içerisinde bitirdim. Serinin devamını daha okumadım ama kısa zaman içerisinde onları da alıp okumak istiyorum eminim ki en az bu kitap kadar iyilerdir.

ahsen

serinin ilk iki kitabını okudum ve ikisi harikulade şimdi ise serinin 3. kitabı olan muhteşem kaosun çıkmasını bekliyorum.çok heyecanlıyım...

Burça Kayam

kitap gerçekten çok güzel. okurken büyük keyif aldım. sürükleyiciydi. Serinin 2. kitabı ne zaman çıkacak acaba? bilgi verirseniz sevinirim

Meryem

Kitabı gördüğümde klasik şeyler vardır yine içinde dedim ama yanılmışım.Gerçekten farklıydı.Yazarlar inanın hayal güçlerini konuşturmuşlar

thin

çok güzel bir kitaptı ama muhteşem karanlık ne zaman çıkacak bilmiyorum bir bilgi sunulursa çok sevinirim.

bb

kitabı okudum çok beğendim.Gerçekten alacakaranlığa benziyor.yurtdışında serinin devamı muhteşem karanlık çıkmış umarım yakında onuda yayınlarlar.

..

klasiğin dışında derken en azından burda vampirler yok demek istedim..çünkü artık onlardan sıkılmıştım ama bu kitap farklı çünkü büyücüleri konu alıyo ne olacağını kestiremezken birden yeni bişeyle karşılaşıyosun ve bu da eğlenceli..

ayşegül

okumak için sabırsızlanıyorum

pnr

kitap bir gencin sürekli rüyasında yüzünü göremediği bir kızı kurtarmaya çalışması ile başlıo her gece bu rüya ile uyanıo..ve her gün nefret ettiği sıkıcı sıradan bir kasabada tıkılıp kladığı için kendine lanet okuo..sonra ..okula yeni bir öğrenci gelioo..bu sıkıcı rutin lise hayatını bölen değiştiren biri ve bu yeni kız onun rüyalarında sürekli gördüğü kız!!! kız da onu görüo ..birbirlerine bir şekilde geçmişten bağlılar nasıl mı??!!!..okuyun derim...yine birbirine kavuşamayan aşıklar ve doğaüstü varlıklar bu sefer CADI lar var:))) vampirler ve meleklerden sonra!! ama değecek okuduğunuza..