Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Muhteşem Karanlık

Muhteşem Karanlık

Orijinal Adı : Beautiful Darkness

Kategori : Bestseller > Paranormal

Yazar : Kami Garcia, Margareth Stohl

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 472

Çıkış Tarihi : Haziran 2011

42.50

Kitap Hakkında


BAZI AŞKLAR KADERDİR... DİĞERLERİ İSE LANETLİDİR.
"Takipçileri bu kitabı bir çırpıda okuyacak ve daha fazlası için yalvaracak."
VOYA
"Okuyucuları bir sonraki kitaba kadar hayret içerisinde bırakacak."
School Library Journal
"Ürkütücü, karanlık bir fantezi."
Cassandra Clare

Ethan Wayne, küçük bir Güney kasabası olan ve hiçbir şeyin asla değişmediği Gatlin'i yuvası olarak görmüştür hep. Derken, kasabaya yeni gelen gizemli Lena Duchannes ile tanışır ve Lena, merak uyandıran gizli bir dünyayı onun önüne serer. Yosun kaplı meşe ağaçlarının ve çatlamış kaldırımlarının altında, antik gizemlerin olduğu bir Gatlin. Güçlü doğaüstü yetenekleri olan Lena'nın ailesinin nesillerdir bir laneti taşıdığı Gatlin. Büyülü, hayatın akışını değiştiren olayların yaşandığı bir Gatlin.
Bazen de hayatların son bulduğu.
Ethan ve Lena, Gatlin'in karşılarına çıkaracağı her şeyle birlikte yüzleşebileceklerini düşünürler. Fakat Lena, acı dolu bir kaybın ardından Ethan'dan uzaklaşmaya ve sırlar saklamaya başlar. Bu, ilişkileri için büyük bir sınavdır. Ethan'ın gözleri, bir kere Gatlin'in karanlık tarafına şahit olmuştur ve bunun geri dönüşü yoktur. Yalnızca kendisinin tanık olduğu görüntüler, Ethan'ı kasabanın karmaşık tarihinin daha da derinliklerine çeker. Kendini ansızın hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, sonsuzluğa doğru uzanan tehlikeli yeraltı tünellerinin ortasında bulur.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824255

ISBN : 9789944824255

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Yağmur Gülerer

Üçüncü kitabı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım yakın zamanda çevrilir. Teşekkürler Epsilon!

ahsen

muhteşem yaratıklarıda okudum bunuda o kadar güzelki içinde sürüklendim resmen şimdi muhteşem kaosu merakla bekliyorum onuda okumatı düşünüyorum.çokk güselll bi kitapp