Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Müebbet Muhabbet

Müebbet Muhabbet

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : Cenk Durmazel, Erdem Uygan

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 220

Çıkış Tarihi : Haziran 2003

Kitap Hakkında


- Cenk Bey, yine mi siz?
- Afferim Erdem Bey. Bir bilim adamına yakışır şekilde bana "Bey" dediniz.
- Cenk!
- Ne var?!
- Kitap yazmışız?
- Sahi mi? Biz mi? Hani nerde?
- Bakın şu an arka kapağa yazıyoruz. Kitabın iç kısmını da radyoda ilim ve irfan dolu programımızda konuştuk, hatırladınız mı?
- Lütfen kenarlarını kıvırmadan okuyunuz, çizgi roman değil bu, ansiklopedi niteliği taşıyor.
- Tuvalette okumak serbest mi? İstediğimiz sayfadan başlayabilir miyiz? Bitiren çıkabilir mi?
- Susun Erdem Bey, bakın biri sohbetimize gözleriyle ortak oluyor.
- Şu bizi elinde tutan kişiden mi bahsediyorsunuz?
- Sadece gözleri olsa iyi, dudakları da oynuyor ve okurken mırıldanıyor. Sanırım bu yazdıklarımızı okuyarak kitabın içeriği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen, potansiyel bir okurumuz.
- Bence bize bir şey anlatmaya çalışıyor. Biraz yüksek sesle mırıldansa da ne dediğini anlasak.
- Bir şey demiyor Cenk Bey, yazdıklarımızı okuyor işte.
- Buraya ne yazarsak kitabın konusunun da o olacağını düşünüyorn muhtemelen.
- Yazık, deli herhalde...
- O mu? Biz mi?
- Siz.
- Aman fıs.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314497

ISBN : 9753314493

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Giyotin

ben bu ıvırtıları zaten dinlemiştim lakin öbür kulagımdan transit gecis yapmıslar.elimden kaçcakda degiller okudum okuyorum yine okurum sindiremedim henuz.tekrar tekrar okunası bi saheser.end of kart of tebrik.Cenkuratulations.

gökçe

ya ben öncede yazdıydım ama yayınlamadılar sanırım ama yılmayacaım!kitap elbette fevk-a-la-de fekat ben sayın cenk the durmazel ve erdem the uygan beylere nasıl ulaşacağımı halen bilmemekteyim eğer bilen var ise mail adreslerini acele inen bana şu adrese yollasın lütfeeeennn:heRmiOnE_88@kahkaha.com okey miii?okeeeyyy...hadin eyvalleeh...

deJaVu

sayın cenklen erdemlerisi beyler kendilerinden bekleneni 'ahandaa'biçiminde gözümüze sokarcasına ortaya koymaktalar burdan kendilerine selam sabah hoş beş felan fişmekan ederiz ayrıcana kitabı okuyan tüm yoldaşlarımızı sevi ve ilgiynen kucaklar okumayan garibanların da bir an önce the cenk and the erdem and the müebbet and the muhabbet in o ulvi bilgi daarından faydalanmalarını temenni ederiz...bu arada net adreslerini bilen bana tez vakitte mail atsın hadin eyvalleeh...

Hover Kraft

Dili çok sade ve akıcı.İnanır mısınız o kadar akıcı ki üstüm başım mürekkep oldu. Kitaplar genel olarak insanın en iyi dostudur.Ama bu kitap dosttan da öte...Bir ana bir baba, bir ağabey... Bazen kapağına bakıp geçmişe dalıp dağılıyorum.Kimi zaman- larda ise hiç bakmadan yanın- dan geçiyorum.Ne yani hep ona mı bakıcam.İşim gücüm var. Umarım yakında yenisi çıkar. Ve umarım yakında çıkar.Zira bu sıcakta kitap mitap arayamam.Teşek-kürler...

Tinuviel

cenk ve erdem beyleri bilen zaten bilir ve kitaba balıklama atlar (kitaplar bir okyanustur netekim) bilmeyenler de daha fazla ısrar etmesin cahillikte ve hemen edinsinler the müebbet and also muhabbet kitapçığını da cümleten havamızı bulalım!

Ahmet Erdem

Devam edelim, başta ısınması, ısınınca bırakması çok zor, ısınması zor değilse de bırakması imkansız aslında :) Çok değişik bir muhabbet tarzları var, çok kolay taklit edilebilir fakat asla taklitleri keyif vermez, bu adamlar muhteşem, dingili cümle içinde abidingilller gelecekmiş şeklinde kullanmak başka kimin aklına gelirdi ki...

pin

Cenk ve Erdem Beylerin radyodaki diyaloglarının yazıya dökülmüş hali. Radyoda dinleyip, gülüp, eğlenip ve de sevmişseniz kesinlikle bir tane edinilmesi gereken bir kitap. Zaten kitabın arkasında yer alan Cenk ve Erdem Beylerin arasındaki diyalog kitabın gidişatı ve türü hakkında az da olsa bilgilendirmekte.

®O©K.E®dem

Cenk&Erdem beyleri bilenler bilirler... Bilenler bu kitabı zaten almıştır/alacaktır... Bilmeyenler için bir uyarı yapmak isterim ki bu kitapta yazılanlar belirli bir IQ seviyesinin üzerine hitap etmektedir. Zira yukarıda da yazan, kitabın arka kapak yazısı ilginizi çektiyse mutlaka alın...

halıl

Yakından takipçisi olduğum Cenk ve Erdem beyin böyle bir kitap çıkarması çok hoş. kaliteli esprilerden hoşlananların mutlaka alması gerekir.

eren kesler

Eğer sizde Cenk ve Erdemin programının hastasıysanız onları radyoda her dinleyişinizde rahatlıyor stres atıyorsanız (ki eminim öyledir) bu kitabı mutlaka almalısınız. Gerçekten fazla söze gerek yok onların tv programları bitti diye üzülmeyin bu kitabı alınca belki onları göremeyeceksiniz ancak onları hissedeceksiniz.Bundan emin olabilirsiniz.

ferhat

Cenk ve Erdemi yıllardır tv'den ve de radyodan takip ederim. Hiç şüpheniz olmasın ki bu kitaptan da aynı keyfi ve tadı alacaksınız bence çok güzel bir kitap yapmışlar...

hazal çelik

Hayatı önemsiz bulanların onu es geçenlerin kolaylıkla okuyabileceği nitelikte hoş bir kitap. Yazarların anlatım şekilleri müthiş.