Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mucizeler Odası

Mucizeler Odası

Orijinal Adı : La Chambre des Merveilles

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Julien Sandrel

Çevirmen : Başak Öztürk

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 208

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

34.50
Mucizeler Odası, hayata tutunmayı ve bir felaket karşısında nasıl güçlü kalınacağını hem ağlatıp hem gülümseterek anlatıyor.

Kitap Hakkında


Her günü son gününmüş gibi yaşa!

 

Bekâr bir anne olan Thelma, hayatını tamamen işine adamıştı ve başka hiçbir şeyle ilgilenmiyordu. Ne görüştüğü arkadaşları ve ailesi ne de sosyal hayatı vardı. Derken bir sabah, on iki yaşındaki oğlu Louis korkunç bir trafik kazası geçirip komaya girdi. Doktorlar, bir ay içinde iyileşme belirtisi göstermezse Louis’yi hayata bağlayan makinelerin fişinin çekileceğini söylüyorlardı. Dünyası başına yıkılan Thelma, dua etmekten daha fazlasını yapmak istiyor, tutunacak bir dal arıyordu. Sonunda buldu da: Oğlunun hayallerini yazdığı mucizeler defterini. Thelma içinde umudun filizlenmesine izin verip çılgın bir plan yaptı. Oğlunun hayallerini tek tek gerçekleştirip ona anlatacak, Louis de bunları duyacak ve hayatın yaşamaya değer olduğunu fark edip uyanacaktı. Ancak, kırklı yaşlarındaki bir kadın, on iki yaşındaki bir çocuğun hayallerini gerçekleştirirken neler hissedip neler yaşayacaktı?

 

“Bu kitabı okuduktan sonra hayattaki önceliklerinizi yeniden değerlendirmek isteyeceksiniz.”

–Sunday Post

 

“Duygu dolu ve samimi bir hikâye.”

–Heat

 

“Kalbinize dokunacak iç açıcı bir roman.”

–Irish Examiner

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736860

ISBN : 978-605-173-686-0

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar