Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Mucize İçimizde Saklıdır

Mucize İçimizde Saklıdır

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Pınar Yılmazer

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 213

Çıkış Tarihi : Ağustos 1995

Kitap Hakkında


"Pinokyo"nun öyküsünü bilirsiniz, değil mi? Kukla-çocuk dileğini tutar ve sonunda, içindeki inançla gerçek bir çocuk olmayı başarır.
Ya "Kurbağa Prens" masalım? Onu da bilirsiniz... Bir öpücükle kurbağa, yakışıklı bir prense dönüşür.
Gerçekleşmesini çok isteyip de bir türlü gerçekleştiremediğimiz, nası başaracağımızı bilemediğimiz şeyler için hep bir "mucize" bekler dururuz.
Oysa Pinokyo'yu gerçek bir çocuk yapan o sihirli değnek, kurbağayı yakışıklı bir prense dönüştüren o öpücük içimizdeki "mucize"den başkası değildir. Onu uzaklarda arar dururuz, oysa mucize içimizde saklıdır...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314435

ISBN : 975331443-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


dağlar yılmaz

Henüz okumadım ama başlığı her şeyi anlatıyor. İnsanlar, mucizenin hep karşımıza çıkmasını bekler. Fakat, o beklediğimiz şey, daima içimizde saklı bir inançtır. Onun gerçekleşmesini beklememiz bile yeterlidir. Çünkü inanmak, başarmanın yarısıdır.

öyküm aytekin

Kitabı çok beğendim çünkü diğer gençlik kitaplarından çok farklı bu kitap insanlara hayatı öğretiyor ve gençlere örnek oluyor. Bu yüzden bütün gençlere okumalarını tavsiye ediyorum

mine

Ben kitabı daha okumadım ama ana başlık olarak çok güzel ve gerçekten de mucize içimizde saklıdır ama bunu fark edemiyoruz.

gökçe

yazarımız çok başarılı.hem de kitabın özet anlatımı da hoş.ama ulaşamayacağımız şeylerin hayalini kurup sonra hayal kırıklığına uğramak çok mantıksızca bence.

Tuğçe Darcan

Harika bir kitap